Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Florbalisté hráli dvě odlišná utkání

PŘEROV - K dalším druholigovým utkáním odjel mužský florbalový tým FBC Sokol Přerov do „domácí“ haly v Morkovicích. V prvním zápase se střetl v derby s Playmakery z Prostějova a svou nedělní misi dokončilmačems celkem Horní Suchá. Sokoli nečekaně vysoko podlehli prostějovským.

19.10.2007

Florbalisté dostali od Prostějova pořádnou nakládačku, ale v dalším utkání rozmetali Horní Suchou.Foto: Ilustrační foto: J. Malina

Svou chuť si pak alespoň trochu spravili jasnou výhrou v druhém zápase.

FBC Sokol Přerov - FBC Playmakers Prostějov 0:7 (0:2, 0:1, 0:4)

Plány Přerova na zaskočení soupeře aktivní hrou vzaly za své již v úvodu, když se poprvé prosadil Prostějov. Své vedení dokázal navýšit v páté minutě, a tak se Sokolíci dostali do nezáviděníhodné situace. Podařilo se jim alespoň přikovat soupeře na vlastní polovinu, ale z převahy branku nevytěžili.

Od druhé třetiny se začaly projevovat velké zkušenosti Playmakerů. Ti dokázali přidržet míček a s chladnou hlavou rozehrát, kdežto Přerované toho kromě velké bojovnosti moc nepředvedli.

Těsně před druhou pauzou se podařilo Prostějovu svůj náskok ještě navýšit, a tak se poslední část hry nesla téměř v exhibičním rytmu. Playmakeři hráli velmi chytře, nepouštěli Sokoly příliš do zakončení a přidali další dva zásahy do černého - 0:5.

Hra kočky s myší pokračovala. Domácí inkasovali branku číslo šest a pak spálili několik velkých šancí na čestný úspěch. Brankář Přerova nestačil v poslední minutě ještě na jednu střelu a Sokoli si ze zápasu odnesli krutý debakl.

FBC Sokol Přerov - FbK Horní Suchá 8:1 (1:0, 2:1, 5:0)

Utkání s Horní Suchou bylo důležité pro oba kluby, jelikož to byl souboj o odpoutání se ze dna tabulky. Lépe vstoupil do zápasu tým Přerova. Ten přehrával hosty a v páté minutě se poprvé gólově prosadil. I přes několik šancí již další gól v úvodní části nepadl.

Po změně stran hra Sokolů vypadala zcela jinak v porovnání s prvním zápasem. Byla rychlá, ale zároveň přesná, a k vidění byly pěkné kombinace. Ubylo chyb a na góly bohatá se ukázala sedmá minuta druhé části.

Horní Suchá srovnala, ale za několik sekund poté se dvakrát prosadil i Přerov, který tak do posledního dějství vstupoval s lepší výchozí pozicí. Závěrečný úsek hry už zvládli přerovští na jedničku - kombinovali a nezapomněli dávat branky.

V páté minutě třetí třetiny vedli už o čtyři góly a po trestném střílení vsítili další branku. Využili navíc i přesilovou hru, a rozklad soupeře dokonal čtyři sekundy před koncem Veselý, který zaznamenal hattrick.

Branky: Veselý 3 (Nekl 2), Nekl 2 (Veselý 2), Koutný 2 (Suchánek), Sohlich (Suchánek).

Sestava: Vlček - Hošek, Dohnal, Pec, Zobaník - Suchánek, Pospíšil, Sohlich, Šmíd, Jurečka, Veselý, Koutný, Nekl.

Po dalším ligovém kole tak zůstali Sokoli v dolní části tabulky. Za pozitivum je možno brát větší vůli po vítězství, která však týmu pomohla jen ve druhém klání.

Moje PřerovskoSportKulturaPodnikáníČerná kronika

19.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Mia Horáková, Hranice, narozena 1. října 2017 ve Valašském Meziříčí, míra 50 cm, váha 3430 g
2

Právě jsme se narodili. Mrkněte se na nás

K volbám se chystají i lidé bez přístřeší, kteří se scházejí na lavičce u Přerovanky v Přerově. Každý má ale na politiku jiný názor.
20

Přerovští bezdomovci o volbách: Je to všechno jedna banda!

Sympatický výkon. Zubřice venku sebraly set loňskému medailistovi

Sympatický výkon předvedly přerovské volejbalistky na palubovce loňského medailisty z Brna. Proti Královu Poli ovládly první set a nebyly daleko od ještě lepšího výsledku, než je konečná prohra 1:3.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.