K zraněným a nemocným se navíc po prvním utkání přidal s potížemi zad Roubal. I přesto s osmi hráči do pole zaznamenali cennou výhru a v tabulce drží třetí příčku.

FBC Piranha Přerov - 1. SC Bohumín `98 1:4 (1:0, 0:1, 0:3)

Po 32 sekundách využily Piraně standardní situaci, když Šolcovu střelu tečoval Klimecký. Byl to však první a poslední střelecký zásah Přerova do černého.

Gólman Bohumína poté předvedl několik fantastických zákroků. A když Otáhal s Borgesem ve vyložených šancích strefili pouze brankovou konstrukci, přišlo ve 27. minutě vyrovnání.

Závěrečnou třetinu nezačal Přerov dobře - Matysovu chybu u mantinelu tým ze severní Moravy trestal. Piraně pokračovaly v drtivém náporu, jenže zahuštěná obrana a bezchybný brankář nepřipustili srovnání skóre.

Navíc ve 38. minutě přišla na útočné polovině hostí další minela a rychlému brejku nedokázal Tichý čelit - 3:1. Vsamém závěru pak Bohumín zužitkoval další rychlý protiútok a zbytečně ztracený zápas byl na světě.

Branka: 1. Radim Klimecký.

FBC Piranha Přerov - FBC Orel Lichnov 6:2 (0:0, 3:1, 3:1)

„Dravé amazonské rybky“ vstoupily do utkání stejně dobře jako proti Bohumínu. Soupeřova gólmana zachránila několikrát tyč, ale v 17. minutě se již Borgesovi podařilo procedit míček do branky.

Piraně však přišly zanedlouho o vedení vinou špatné rozehrávky v obranném pásmu. Během čtyř minut na přelomu druhé a třetí třetiny ale čtyřmi brankami rozhodly zápas.

Nejprve Klimecký zužitkoval Matysův pas, Šolc využil přesilovou hru a následně znovu Klimecký dvěma individuálními průniky dovršil hattrick - 5:1.

Přerovského Havlíka v bráně Orli ještě jednou překonali, ale závěrečné slovo měly opět Piraně, když Matys elegantně v pádu zasunul míček k pravé tyčce.

Branky: 28., 31. a 32. Radim Klimecký, 17. Borges, 30. Šolc, 44. Matys.

Sestava: Tichý, Havlík - Roubal, Šolc, Sládeček, Kozelský - Rad. Klimecký, Otáhal, Bartl, Borges, Matys.

Další zápasy čekají sokolské florbalisty za čtrnáct dní v Havířově, kde se potkají znovu s Lichnovem a rezervou extraligového Pepina Ostrava.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z PŘEROVSKA

Moje PřerovskoSportKulturaPodnikáníČerná kronika