Zatím ne příliš přesvědčivé výkony ambiciózního přerovského klubu měly pokračování a Sokoli byli nakonec rádi za jednu výhru z druhého klání, i přesto, že jim na výpomoc do kádru přibyly posily z Olomouce, Lička a Jakubec.

FBC Sokol Přerov - SC Hattrick Brno FbŠ 4:5 (2:3, 2:2, 0:0)

Utkání začali červenobílí Sokoli bídně. Soupeř je přehrával v rychlosti i v důrazu a až příliš snadno se dostával do střeleckých pozic. Po úvodní pohledné a gólové kombinaci Přerova odpověděl soupeř třemi slepenými góly.

Trefil se po dorážce ze vzduchu i po zemi a přidal ještě rychlou souhru. Sokoli snížili chytrým gólem zpoza brány a byli rádi, že prohrávají jen o jeden zásah. Druhá část už byla o něčem jiném. Krásnou souhru do prázdné brány předvedl přerovský první útok a bylo srovnáno. Potom ještě Hattrick využil další chyby v obraně Sokolů, ale horko začalo být hlavně na straně opačné.

Těsně za polovinou utkání už bylo vyrovnáno - 4:4. Vzápětí však přišlo velmi přísné vyloučení jednoho ze Sokolíků a soupeř přesilovou hru využil a opět vedl. I přes šance červenobílých se další vyrovnání nekonalo.

Poslední třetinu odehráli brněnští na jedničku a hlídali si vedení. Hrálo se v obranném pásmu Přerova, který hrozil šancemi z protiútoků.

Cestu za vyrovnáním ještě zkomplikovalo další přísné vyloučení Sokolů, kteří tak těsně, ale zaslouženě podlehli brněnskému Hattricku.

Branky: Nekl 2 (Jurečka, Sohlich), Vrba (Jüngling), Sohlich (Nekl).

Gullivers Sokol Brno I - FBC Sokol Přerov 5:7 (2:3, 2:2, 1:2)

Úvodní oťukávání obou soupeřů vzalo brzy za své a už v osmé minutě odstartoval Přerov brankou další gólové představení. Oba celky dokázaly v první třetině přidat ještě po dvou gólech. Hrálo se dost otevřené utkání a protiútoky se střídaly na obou stranách.

Od druhé třetiny začali Gulliveři vysunovat své napadání, dostali se i do nebezpečných situací, ale góly padaly na straně druhé. Více prostoru si přerovští útočníci užívali a dvěma góly zvýšili až na 5:2. Potom však přišlo podcenění soupeře a své šance Sokoli ledabyle zahazovali. Soupeř tak zákonitě trestal. Nejdřív se prosadil ze vzduchu, a další nenápadná akce znamenala snížení na rozdíl jediné branky.

V poslední části se Brnu podařilo dokonce vyrovnat a Přerov hrál dost odevzdaně. Navíc musel pět minut před koncem do čtyř. Oslabení však přečkal a jeden z posledních bojovníků na palubovce v červenobílém dresu Sohlich svou střelou rozhodl zápas - 6:5. Za minutu Sokoli svou výhru stvrdili dalším gólem a brali všechny body.

Branky: Jüngling (Obručník), Vrba (Jüngling), Koutný (Jakubec), Veselý (Hošek), Nekl (Jurečka), Sohlich (Jurečka), Jakubec (Malina).

Sestava: Panák, Vlček - Hošek, Malina, Lička, Dohnal, Havlíček - Jurečka, Sohlich, Nekl, Koutný, Jakubec, Veselý, Vrba, Jüngling, Obručník.

Petr Šufánek