„Rok a půl tvrdého lockdownu v podobě netrénování v tělocvičně byl obrovskou zkouškou, zda se vůbec sportovní oddíl zachová,“ uvedla trenérka Fantasy Přerov Kateřina Krmelová.

I přes úbytek některých děvčat se jí s kolegyněmi podařilo během srpnového soustředění a prvních týdnů v září dát dohromady celkem osmnáct choreografií s náčiním pompom a baton a zúčastnit se 28. ročníku Mistrovství České republiky v mažoretkovém sportu 2021.

Jeho finále se uskutečnilo v sobotu 2. října v Praze Radotíně, kde v kategorii A s náčiním pompom startovalo dvanáct přerovských choreografií, v kategorii B s náčiním baton dvě choreografie.

Fantastické mažoretky tak braly hned tři tituly mistryň republiky – duo pompom senior Barbora Lukešová a Natálie Petrová, miniformace pompom senior Barbora Lukešová, Natálie Petrová, Adéla Krmelová, Klára Bačová, Tereza Šaratová, Barbora Ludmilová a Nela Nevřalová a v neposlední řadě duo baton senior B Agáta Chmelařová a Lucie Laitochová.

„Děvčatům moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci svého oddílu a města Přerova,“ uzavřela Kateřina Krmelová.

Již tuto sobotu je na programu finále mistrovství republiky v kategorii baton v Ostravě, kde budou přerovské mažoretky bojovat o cenné kovy s pódiovou sestavou, se sólem a miniformací v kategorii senior.

Fotbalisté Kozlovic (ve žlutém) proti Tatranu Všechovice. Lukáš Kaďorek proměňuje penaltu.
Vymyšlená penalta i osm gólů za poločas. Kozli se šetřili před derby

Umístění Fantasy Přerov v Praze:

1.místo – duo pompom senior (Barbora Lukešová a Natálie Petrová)

1.místo - miniformace pompom senior (Barbora Lukešová, Natálie Petrová, Adéla Krmelová, Klára Bačová, Tereza Šaratová, Barbora Ludmilová, Nela Nevřalová)

1.místo - duo baton senior B (Agáta Chmelařová a Lucie Laitochová)

2.místo - sólo pompom kadet (Adéla Ministrová)

3.místo - skupina pompom senior – choreo AVATAR

4.místo - miniformace pompom junior

5.místo - sólo pompom senior (Barbora Lukešová)

7.místo - sólo baton senior B (Anna Frydrýšková)

9.místo - sólo pompom junior (Rozálie Kašparová)

10.místo - sólo pompom kadet (Klára Zbožínková)