Tentokrát Mammoths donesli míč do endzóny soupeře pětkrát, kicker Jaroslav Ulica třikrát přidal bod navíc. Důležitý první touchdown zaznamenal hned v úvodu střetnutí Zdeněk Šulák.

„Quaterback mě krásně našel, já už jsem jen potřeboval chytit balon a co nejrychleji utíkat do endzony,“ usmíval se Šulák.

Stejný hráč zvyšoval ve třetí čtvrtině už na 19:0 a právě on se tak po dvou pasech quaterbacka Štěpáníka stal přerovským hrdinou utkání.

„Hippos hráli dobře, hodně běhali, ale měli jsme opět dobrý začátek. Pak jsme se dlouho hledali, ale postupně jsme to obraceli na svou stranu a zaslouženě vyhráli,“ zhodnotil duel Zdeněk Šulák.

Tři zápasy, tři vítězství a pěkné skóre 96:7. Mamuti mohou být pasováni do role černého koně soutěže.

„První zápas s Gladiátory jsme nebyli nějak favorizovaní, ale dokázali jsme je porazit. Máme to pěkně rozjeté, potřebujeme vyhrát každý zápas, soustředit se. Zkusíme dojít až do finále,“ uzavřel autor dvou sobotních touchdownů.

V dalším utkání se Přerované představí opět před svými fanoušky. Na stadionu v Alšově ulici přivítají v sobotu 12. května opět od 15 hodin Ústí nad Labem.

Přerov Mammoths – Prague Hippos 33:0 (7:0, 0:0, 12:0, 14:0)

Body: Šulák 12, Bock 6, Baun 6, Janeček 6, Ulica 3. Diváci: 380.