„Byl jsem spokojen s bojovností hráčů, trošku mě mrzí, že některé nahrávky nebyly podle představ. Jsou to ale první zápasy, to se vychytá. Určitě chci pochválit Tondu Mace v bráně,“ hodnotil dvojzápas trenér Přerova Jiří Otáhal.

Přerované se Strakonicemi v poháru padli vysoko 9:25. V ligové premiéře to ale byla jiná písnička, kterou dirigovali domácí od první čtvrtiny. Tu ovládli 3:1 a náskok už nepustili.

„Na poháru jsme byli v dost omezené sestavě. Neříkám, že teď jsme byli úplně plní, pořád nás trápí marodka, ale musím kluky pochválit, hráli dobře,“ ohlížel se Jiří Otáhal.

Proti Plzni pak KVP dominoval od začátku do konce utkání. „Plzeň je jeden ze slabších soupeřů. Nic jiného než výhru bych nebral. Průběh zápasu byl jednoznačný, dostali jsme pár gólů, se kterými nejsem spokojen, ale takový je sport. Vítězství to bylo zcela dominantní, v poslední čtvrtce hráli i naši dorostenci,“ poznamenal Jiří Otáhal.

Po dvou domácích výhrách Přerovany čekají dvě utkání venku. O víkendu 23. a 24. listopadu vyzvou Kometu Brno a Hradec Králové.

KVP Přerov – AJ Strakonice 12:10 (3:1, 2:2, 4:4, 3:3)

Branky KVP: Janíček 3, Holibka 3, Přikryl 3, Frank 2, Plvan 1.

KVP Přerov – KVS Plzeň 15:7 (3:1, 5:2, 4:1, 3:3)

Branky KVP: Frank 3, Janíček 3, Plvan 3, Holibka 3, Prachár 2, Přikryl 1.