Jirka Klíma si jako poslední tečku za sezonou vybral Svatováclavskou časovku dvojic, která se konala v Hulíně. Jeho parťákem byl Tomáš Zobaník z klubu Miko cycles. Na startu se sešlo 40 dvojic a mezi silničáři specialisty se vůbec neztratili. Po vlažnějším začátku, kdy si určili tempo a rytmus střídání na špici, stupňovali tempo, aby nakonec zaostali pouze o dvě minuty za vítěznou dvojicí a obsadili čtvrté místo.

Vítězný pár Luboš Mazel- Michal Kalenda dojel v čase 40.22 minut a jeho průměrná rychlost činila 46.08 kilometrů za hodinu. Klíma se Zobaníkem dojeli v čase 42.26 min. s průměrem 43.53 km/hod.

Startovní pole bylo obohaceno ještě jednou triatlonovou dvojicí, a to několikanásobným mistrem republiky a účastníkem Ironmana na Havaji Petrem Vabrouškem z Authoru a českým reprezentantem v olympijském triatlonu Janem Čelůstkou. V konečném pořadí obsadila tato reprezentační dvojice jedenáctou příčku v čase 43.59 minut.