Z JEDNÁNÍ STK

Rozhodnutí STK:

STK stanovila termín pro finálové turnaje přípravek na sobotu 9. června na hřišti FK Kozlovice. Mladší přípravka bude hrát od 9 hodin a starší přípravka od 14 hodin.
STK vzala na vědomí žádost o změnu termínu utkání:

OS mužů, sk. B 19. kolo So Skalička – So Černotín (SO 26. května, 14 hod.),
OP st. žáků, sk. 1. – 7. místo, 22. kolo FK Troubky – So Soběchleby (SO 19. května, 13.30 hod.),
OP st. přípravka sk. C FK Troubky – turnaj (SO 12. května, 10 hod.). Poplatek 250 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu FK Troubky.
STK uděluje pokutu za 8 ŽK: Roman Navrátil (hráč So Jezernice), 200 Kč odečteno ze soutěžní zálohy oddílu.

STK uděluje pokutu za 4 ŽK: Martin Ducar (hráč So H. Moštěnice), Zdeněk Svačina (hráč So Uhřičice), Lukáš Mléčka (hráč SK Bochoř), Jaroslav Hostášek (hráč So Radslavice), Filip Kračmar (hráč So Bělotín), Pavel Skutka (hráč Haná Měrovice) – všem oddílům odečteno 100 Kč ze soutěžní zálohy.

Pořádkové pokuty:

200 Kč – oddíly So Horní Moštěnice a So Bělotín za používání nesprávných zápisů v turnajích přípravek.

Z JEDNÁNÍ DK

Zastavení činnosti:

Tomáš Adámek (hráč So Skalička) 3 SU nepodmíněně od 16. dubna, DŘ čl. 1/7b. Poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,
Jiří Dvořák (hráč FK Troubky) 3 SU nepodmíněně od 23. dubna, DŘ čl. 1/7b. Poplatek 50 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,
Ondřej Frehar (hráč FK Troubky) 3 SU nepodmíněně od 23. dubna, DŘ čl. 1/7b. Poplatek 50 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,
Vladimír Bija (hráč FC Beňov) 3 SU nepodmíněně od 23. dubna, DŘ čl. 1/7b. Poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,
Martin Jakubek (hráč So H. Moštěnice) 2 SU nepodmíněně od 22. dubna, DŘ čl. 1/6a. Poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,
Pavel Zývala (hráč So H. Moštěnice) 3 SU nepodmíněně od 22. dubna, DŘ čl. 1/3b. Poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,
Marek Vaculík (hráč So Domaželice) 1 SU nepodmíněně od 23. dubna, DŘ čl. 1/6a. Poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu,
Michal Tomek (hráč Sl. Kojetín) 4 SU nepodmíněně od 23. dubna, DŘ čl. 1/7b. Poplatek 100 Kč odečten ze soutěžní zálohy oddílu.

OBSAZENÍ ROZHODČÍCH

VÍKEND 28. – 29. DUBNA

OP mužů – 19. kolo: 127 Domažlice – SK Hranice B (NE 10) Rýpar – R. Navrátil, Vrána, 128 Kojetín B – Soběchleby (SO 16.30) Brázda – Vrána, R. Navrátil SDR1, 129 Dukla Hranice – Troubky B (SO 16.30) Dreiseitel – Kulička, Šerý, 130 Záříčí – Býšk./H. Újezd B (SO 16.30) Pelikán – Hrčo, Ossos, 131 Stará Ves – Pavlovice (SO 16.30) Dubravský – Baďura, Zaoral, 132 Ústí B – Kovalovice (NE 10) Grečmal – Zavřel, Zaoral SDR2, 133 Újezdec – Lazníky (SO 16.30) K. Navrátil – Bělaška, Palinek.

OS mužů, sk. A – 19. kolo: 127 Vlkoš – Čekyně (NE 16.30) K. Navrátil, 128 Bochoř – Uhřičice (NE 16.30) Dokoupil, 129 Lověšice – Křenovice (SO 16.30) Walter, 130 Záříčí B – Brodek B (NE 16.30) Hrčo SDR6, 131 Polkovice – Říkovice (SO 16.30) Dokoupil SDR1, 132 Lobodice – Měrovice (NE 16.30) Kičin SDR7, 133 1.FC Viktorie Přerov B – Horní Moštěnice B (NE 16.30) Sigmund.

OS mužů, sk. B – 15. kolo: 85 Radslavice B – Černotín (SO 16.30) Kičin SDR5, 86 Drahotuše – Lipník B (NE 10) Odstrčil SDR2, 87 Bělotín B – Skalička (NE 14) K. Pospíšil, 88 Žákovice – FKM Opat/Všech. B (SO 16.30) Odstrčil, 89 Beňov B – Jezernice (SO 16.30) Žigmund, 90 Prosenice – H. Nětčice (SO 13.30, hř. Radslavice) Kičin SDR5.

OP dorostu – 19. kolo: 73 H. Moštěnice – Troubky (NE 14) Kadaník, 75 Újezdec – Pavlovice (SO 13.30) Bělaška, 76 Radslavice – Hustopeče (NE 14) P. Pospíšil.

OS žáků, sk. o 1. – 7. místo: 69 FKM Opat/Všech. – Tovačov (SO 10) Bubeník, 70 Troubky- Ústí (NE 13.30) Markovič, 71 Kojetín – Hustopeče (NE 14) Kičin SDR7.

OP žáků, sk. o 8. – 14. místo: 69 Bělotín – Prusinovice (NE 10) Šerý, 70 D. Hranice – Pavlovice (SO 13.30) Šerý, 71 Vlkoš – Kozlovice (NE 10) Palinek.

Krajské soutěže

1.B. třída: Hustopeče – Mostkovice (NE 16.30) AR2 Bubeník.

Krajská přípravka: 1.FC Viktorie Přerov – SK Hranice (SO 9) M. Pospíšil, Zdráhal.

KP dorostu: Opatovice – Čechovice (SO 14.15) AR1 Skopalík, M. Pospíšil SDR3.

Turnaje přípravek: Bělotín (SO 13.30) Bubeník, SK Hranice (SO 14.30) Zdráhal, Grečmal SDR3, Lipník (NE 9) Bělaška, Maceček, (NE 13.30) Bělaška, Maceček, Tovačov (NE 14) Žigmund, Ossos.

Okres Kroměříž: Křenovice – Dřínov (NE 13.30) Hrčo SDR6.

ÚTERÝ 1. KVĚTNA

OP žáků, sk. o 1. – 7. místo: 93 Hustopeče – Tovačov (10) Bělaška SDR4, 94 Kojetín – Ústí (16.30) Ossos, 95 Soběchleby – Opat/Všech. B (14) Grečmal.

OP žáků, sk. o 8. – 14. místo: 93 Vlkoš – Pavlovice (10) P. Pospíšil, 94 D. Hranice – Prusinovice (13.30) Bělaška SDR4, 95 Bělotín – H. Moštěnice (14.15) Bubeník.

Turnaj FKM Opatovice: hř. Horní Újezd (ÚT 10) Šerý, Bubeník.

Žáci: Tovačov – Hustopeče (ČT 17) Ossos. (ofs)