„Je to rychlovka, loni jsme si i zahráli a musím říct, že letos jsem rád, že mám spíš povinnosti na straně pořadatele,“ zmínil člen organizátorského týmu, jinak profesionální hokejista, Jakub Ferenc.

Letos se v Přerově představily kategorie Elite a U18. Z triumfu mezi muži se radoval tým Dopijem a jdem složený z borců působících v Brně v nejvyšší basketbalové Kooperativa NBL. Ti měli jasný cíl, k triumfu měl nově složený tým přivést přerovský rodák Ondřej Šiška. A povedlo se.

Basketbalová Chance Tour 3x3 v Přerově 2024 | Video: Deník/Ivan Němeček

„Naposledy jsem byl v Přerově na streetballovém turnaji na ZŠ Svisle, to už je nějaký pátek, takže jsem moc rád, že si můžu zahrát na domácí půdě před skvělými lidmi,“ pochvaloval si jeden z nejlepších českých rozehrávačů, který v minulosti sbíral ligová stříbra v barvách Děčína a v basketbale tři na tři reprezentoval Česko.

„Letos můžeme basketbal tři na tři vidět i na olympiádě a já jsem rád, že jsme mohli turnaj Chance Tour po roce opět přivítat v Přerově. A můžu říct, že jsme se už domluvili i na další rok,“ závěrem prozradil Jakub Ferenc.