Ti nezůstali nic dlužni pověsti a bez výjimky předvedli velmi tvrdé a kvalitní souboje.

Ve váze do 67 kilogramů se představil teprve osmnáctiletý Filip Rybka, který zatím ve svých třech předcházejících zápasech nepocítil hořkost porážky.

Ne jinak tomu bylo i v neděli, kdy mu byl soupeřem Karol Antal z Muay Thai Bratislava. Filip neponechal nic náhodě a od začátku do soupeře šlapal. Předčil jej především vynikajícími boxerskými kombinacemi.

Po třech kolech zvítězil Filip Rybka zaslouženě 3:0 na body. Ve váze do 81 kg měl KBC hned dvojí zastoupení. David Kašpárek musel pro zranění ve druhém kole vzdát Petru Dohnalovi z Muay Thai Brno.

Pro Davida to byla smolná premiéra mezi šestnácti provazy. Z počátku se pro něj zápas vyvíjel příznivě. Zasahoval soupeře z přední ruky nebo předním lowkickem a měl zápas pod kontrolou.

Potom mu ovšem jeho protivník v klinči (bojovníci jsou do sebe zaklíněni a atakují se koleny do stehen, hrudníku, či hlavy) kolenem zlomil nos.

David odhodlaně bojoval dál, ovšem soupeř už se soustředil pouze na klinče, do kterých chodil i přes údery, a v jednom z nich se mu opět povedlo Davida zasáhnout do obličeje a způsobil mu tak na nose tržnou ránu. Lékař zápas ukončil, čímž soupeř zvítězil.

Druhým Přerovanem v této váhové kategorii byl Michal Latiok, který se utkal se Stanislavem Zajačekem, borcem z Muay Thai Bratislava.

Slovák byl sice o hlavu vyšší, ale Michal výborně povoloval jeho úderům, výborně přebíral jeho útoky a následně velmi tvrdě a přesně kontroval. Výborně plnil domluvenou taktiku a s přehledem zvítězil u všech tří bodových rozhodčích.

Posledním zástupcem KBC byl Ondřej Srubek, a to ve váze do 86 kilo. Ondřej nastoupil po delší pauze, zapříčiněné zdravotními problémy. V ringu ovšem jeho roční absence nebyla vůbec znát.

Soupeře doslova deklasoval přesnými boxerskými kombinacemi, které vždy zakončoval tvrdými lowkicky. Soupeř se několikrát ocitl po Ondřejově úderu či kopu na podlaze ringu a byl nucen na začátku druhého kola vzdát.

„Děkuji všem čtyřem borcům za předvedené výkony, ve kterých nechyběla rychlost, tvrdost, dravost, disciplína a technická i psychická vyzrálost,“ řekl Tomáš Tomiga, trenérKBCPřerov.

(kbc)