Jan Křištof (kat. 15-16) v sobotu v Jeseníku nenašel přemožitele a zvítězil. V nedělním závodu v Uničově se před něj dostal pouze jezdec z Přerova a Honza tak skončil na stupních na 2. místě.

Michal Křištof (7-8) v sobotu podlehl domácímu jesenickému jezdci a skončil druhý, v neděli si však první místo ohlídal a s přehledem zvítězil před druhým Martinem Machancem (7-8).

Ten skončil v sobotu v Jeseníku na 4. místě. Těsně pod bednou na 4. místě se v sobotu i v neděli umístil Marian Ryška (6). Další zastoupení v kategorii 7-8 jsme měli v podání Martina Mikuše a Pavla Machance. Martin si v sobotu vybojoval 6. a v neděli 8. místo a Pavel v sobotu zajel 7. a v neděli 9. místo.

O tomto víkendu se blýskl i Ondra Tvrdoň (9-10), který po výborném výkonu zajel 2. a 3. místo a vystoupil tak dvakrát na stupně vítězů. Dvakrát 7. místo si vyjel Martin Valenta (9-10).

V kategorii MTB úspěšně bojovali David Spurný, který se po zlomenině klíční kosti opět vrací mezi špičku, když vybojoval 4. a 2. místo, a Zdeněk Novotný, který vyjel 5. a 4. místo. Nedělního závodu se dále zúčastnil Jakub Hladík (13-14), který vybojoval 1. místo před domácím jezdcem, a jeho mladší bratr Adam skončil na 2. místě.