Sokol HC Přerov B - Kostelec na Hané B 32:21 (18:10)

Domácí vstoupili do utkání velmi rozpačitě a v šesté minutě prohrávali 1:4. Po prostřídání sestavy se družstvo chytilo. Rychle vyrovnalo a díky velmi dobré obranné hře si vybudovalo několikabrankové vedení.

Přerovští hráči se uklidnili a začali produkovat svou házenou, založenou na pevné obraně a rychlém přechodu do útoku. Hráčům Kostelce začaly viditelně ubývat síly a Sokoli si tak do poločasu vytvořili osmibrankové vedení.

Také druhá půle byla ze strany přerovských povedená. Dařilo se všem hráčům, dostavila se jistota v zakončování a soupeř zcela odpadl. U domácího týmu se zvláště střelecky vedlo kanonýrům Smolkovi a Zedkovi. Po hladkém průběhu druhé půle si Přerov zaslouženě připsal dva důležité body, které znamenaly, že se dostal na první místo tabulky.

Střelci: Smolka 8, Zedek 6, R. Buček 5, Grác 4, Holík, Kopal a R. Buček 2, Vaculík, Simona Hošek 1.

SK Žeravice - Sokol HC Přerov B 11:22 (6:7)

Do poločasu se oba celky rvaly o každou branku. Po změně stran se však ukázalo, na čí straně jsou zkušenosti, a přerovští tak v poklidu dotáhli utkání do vítězného konce.

Střelci: Grác 6, Nuc 4, Tydlačka 4, Smolka 3, Holík 3, Vaculík 2.

Dvě kola před koncem si béčko Sokola HC Přerov upevnilo první pozici. Rozhodující zápas o postup do druhé ligy se odehraje tuto neděli od 10.30 v hale v Předmostí, kde domácí přivítají třetí Bystřici pod Hostýnem.