Hladnov - TBS Sokol Přerov 78:56

V prvních dvou hracích obdobích se jednalo o vyrovnanou partii, kdy Sokoli ani jednou neprohrávali o více než deset bodů. Zlom přinesla třetí čtvrtina, ve které Hladnov šňůrou 12:0 odpor Přerova zlomil.

Hostům se sice ještě podařilo dostat do náporu, ale následně inkasovali dvě trojky a momentum zápasu se definitivně přiklonilo na stranu hladnovských.

Střelci: Fridrišek a Nezhyba 10, Hlavička 8.

Sokol Karviná - TBS Sokol Přerov 112:50

Zápas se přerovským od začátku nevyvedl. Do utkání vstoupili nekoncentrovaně, byli limitováni množstvím ztrát a zahozených trestných hodů. O výsledku bylo de facto rozhodnuto už během první čtvrtiny, kterou Sokoli prohráli 12:26.

V dalších hracích obdobích se obraz hry nezměnil, domácí byli tvrdí a důrazní na doskoku a stav svého bodového konta často navyšovali body z druhé, ale i třetí a čtvrté šance. Výsledkem tak byla ostudná prohra.

Střelci: Židlík 17, Fridrišek 8, Ptáček 7.

TBS Sokol Přerov - BC Nový Jičín B 67:66

Soupeř přijel s mladou neznámou sestavou a celý zápas se nesl ve vyrovnaném duchu, když se oba celky často střídaly ve vedení. Ještě 48 sekund před koncem vedl Nový Jičín o dva body, ale Sokoli dokázali ubránit, získat míč a vynutit si nesportovní faul, z něhož vytěžili tři body a zápas tak dotáhli do vítězného konce.

Střelci: Fridrišek 14, Nezhyba a Ptáček 13, Řeháček 10.

Přerovský trenér Fašánek okomentoval dosavadní průběh sezony: „Už první tři zápasy naznačily, že tým bude stejně jako minulou sezonu podávat diametrálně rozdílné výkony na domácí palubovce a venku. Jsem rád, že jsme dokázali vyhrát hned první domácí utkání, ale s předvedenou hrou nemohu být spokojen. Zápas jsme zvládli jen výsledkově, nikoli však herně. Celé střetnutí nás provázela neschopnost skórovat i z těch nejjednodušších pozic.“