TJ Frenštát pod Radhoštěm - TBS Sokol Přerov 71:50

Celý první poločas se nesl v duchu dotahování přerovských. Sokoli jako tradičně vstoupili do utkání špatně a prohrávali 1:10, ale zlepšeným výkonem se dokázali do zápasu vrátit a stáhnout náskok soupeře až na rozdíl dvou bodů.

Jakmile ale hosté vycítili šanci a dostali se na dostřel, udělali vždy několik závažných chyb v obraně a povolili Frenštátu opět o pár bodů odskočit. Takovýto herní obraz trval tři čtvrtiny.

V poslední desetiminutovce již Sokolům docházely síly a ke konci za rozhodnutého stavu se na palubovku podívali i všichni hráči z lavičky. Výsledkem byla nakonec prohra o 21 bodů.

Střelci: Fridrišek 19, Ptáček 14 a Židlík 5.

Přerovský rozehrávač Michal Fašánek shrnul současnou situaci týmu: „V současném složení nemá družstvo dostatečnou kvalitu ani zkušenosti, aby dokázalo vyhrávat venkovní zápasy. Musíme se tedy soustředit hlavně na domácí utkání s týmy z druhé poloviny tabulky.“