Během sezony postupně oddíly sbíraly body na třech kolech krajských přeborů a nyní bojovaly o tituly na mistrovství Moravy a Slezska. Chlapci SK Přerov se na tuto vrcholnou akci probojovali poprvé v historii oddílu a umístili se na sedmé pozici se ziskem 37 bodů. Avšak boje na čtvrtém až osmém místě byly celý závod velmi vyrovnané a čtvrtá domácí Slovácká Slávia byla Přerovanům na dosah, když získala 55 bodů.

Tahouny družstva byli opět Rostislav Mališka a Pavel Mikuláček. Mališkovi se zadařilo především na překážkách, na kterých suverénně zvítězil v čase 9,52 sekund. K tomu přidal vítězství ve finále B na 60 metrů a celkové čtvrté místo (8,39 s.). Čtvrtý byl i v běhu na 150 metrů (20,48 s.). Mikuláček dovršil sbírku čtvrtých míst v soutěži dálkařů s výkonem 488 centimetrů. V běhu na 60 metrů překážek byl šestý (10,28 s.) a na 150 m desátý (21,10 s.).

Ve výškařském sektoru si na výbornou vedl Daniel Pátek, který obsadil šestou pozici (145 cm). Na body tentokrát nedosáhli Václav Klvaňa, jenž se zranil při překážkách, ani Adam Kopec a Pavel Voborník. (mk)