VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

19.9.2016

Trojice atletů SK Přerov bodovala na MČR žactva na dráze

Jablonec nad Nisou, Přerov – O uplynulém víkendu hostil Jablonec nad Nisou Mistrovství ČR žactva na dráze. Svými letošními výkony se na šampionát nominovali také tři přerovští chlapci – David Bajer, Adam Bubík a Jonáš Kolomazník. Kvalita předčila kvantitu a hoši byli pořádně vidět, když se hned třikrát probojovali do finálové osmičky.

18.9.2016

Parkurové závody v Přerově nezničilo ani špatné počasí

Přerov – Tradiční závody v parkurovém skákání se uskutečnily v areálu Střední zemědělské školy Přerov v sobotu 18. září. I přes značně nepříznivé počasí proběhlo na zdejším travnatém kolbišti od devíti do sedmnácti hodin všech šest plánovaných závodů. Zlatý hřeb představovala závěrečná soutěž Delikan o pohár SŠZe Přerov.

16.9.2016

Kam za sportem na Přerovsku

Přerov - Pravidelná porce tipů, kam o víkendu na Přerovsku vyrazit za sportovními zážitky.

16.9.2016

Veslařce, která uspěla na světovém šampionátu, popřáli zástupci města

Přerov – Bronzovou medaili si přivezla koncem srpna z mistrovství světa juniorek ve veslování přerovská rodačka Magdalena Juziková. Za skvělou reprezentaci města jí poděkoval primátor Vladimír Puchalský (SpP) spolu s náměstkem Tomášem Navrátilem (ANO).

14.9.2016

Volejbalistky Přerova získaly atraktivní posilu. Přichází Američanka Yancyová!

Přerov – Úzký kádr volejbalistek Přerova se ve středu dočkal velké posily. Tým trenéra Libora Gálika doplnila mladá americká blokařka Stephenee Yancyová. Vynikající ofenzivní hráčka dokazovala své kvality zatím jen v nejvyšší vysokoškolské soutěži v USA, kde patřila k těm nejlepším. Nyní už se těší na českou extraligu.

13.9.2016

Dramatický finiš 1. ligy kolové: Přerov zůstal, vítězné Nezamyslice spadly

Olomouc – V sobotu 10. září uspořádal olomoucký oddíl kolové Milo Olomouc v hale na Novosadské ulici třetí, závěrečný turnaj 1. ligy kolové v soutěžním ročníku 2016.

13.9.2016

Mládež přerovských atletů má za sebou mistrovství Moravy a Slezska

Přerov – Po dvou kolech atletického Mistrovství Moravy a Slezska patřilo dorostencům SK Přerov průběžné čtvrté místo, když měli stejně jako třetí Uherské Hradiště 13 hlavních bodů.

8.9.2016

V areálu zemědělské školy poměří šikovnost parkuroví jezdci

Přerov – Začátečníci i zkušení jezdci se setkají v sobotu 17. září na tradičních závodech v parkurovém skákání v Přerově. Pod názvem Cena Střední školy zemědělské – Delikan se konají na travnatém kolbišti v areálu školy.

7.9.2016

Atletika: Přerovské ženy ovládly 2. ligu, muži skončili druzí

Olomouc, Přerov – Závěrečné čtvrté kolo II. ligy mužů a žen skupiny F hostila v Olomouc. Ve skvělém světle se opět předvedly oba dva výběry SK Přerov. Průběžně vedoucí ženy svou pozici s přehledem uhájily a jižní skupinu ovládly bez ztráty jediného hlavního bodu. Muži, kteří byli po třetím kole průběžně druzí, úspěšně odrazili nápor dotírajícího Uherského Hradiště a druhé místo, byť o pouhé dva pomocné body, uhájili.

7.9.2016

Nohejbalisté Spartaku si zvedli sebevědomí před boji o záchranu

Přerov – Poprázdninovým kolem pokračovala 1. liga nohejbalistů už předminulý týden. Do toho však přerovský tým vinou květnové předehrávky ještě nezasáhl, v sobotu tak měl vlastně takřka podzimní premiéru. A byla úspěšná – Spartak přehrál Prostějov 6:2. V posledním kole základní části si tak zvedl sebevědomí před boji o udržení.

7.9.2016

Dorostenci VK Přerov zářili na mezinárodní regatě v Rakousku

Villach, Přerov – Že letos přerovská dorostenecká kategorie veslařů patří k republikové špičce, to už je známá věc. Uspěla na mistrovských domácích soutěžích i na brněnské Mezinárodní regatě mládeže. Nyní se však trojice dorostenců VK Přerov vydala do rakouského Villachu poměřit síly na zahraniční regatu. A opět dopadla skvěle.

6.9.2016

Velkou cenu Přerova volejbalových juniorek ovládl Prostějov

Přerov – Již 26. ročník prestižního mezinárodního turnaje juniorských volejbalistek hostil od pátku do neděle tradičně Přerov. Velké ceny Přerova se na osmi kurtech zúčastnilo 32 týmů z Česka, Slovenska a premiérově i Lublaně. Právě slovinský celek dokráčel až do finále, kde však nestačil na A-tým Prostějova.

1.9.2016

Přerovští veslaři o prázdninách nelenili

Přerov – Dvě soustředění absolvovali o prázdninách veslaři Přerova. V červenci se na kolech proháněli po Jeseníkách a v srpnu už vyrazili na vodu na třeboňský rybník Svět. Právě v Třeboni vše tradičně končí závody, na nichž se letos VK Přerov z 28 oddílů umístil na skvělém třetím místě.

31.8.2016

Životní úspěch! Veslařka Juziková má bronz z mistrovství světa

Rotterdam, Přerov – Životní úspěch zaznamenala v neděli přerovská veslařka Magdalena Juziková. Z mistrovství světa juniorů v Rotterdamu si přivezla parádní bronzovou medaili. Lepší byly pouze párové čtyřky vítězné Číny a druhých Britek. Česká posádka si tak naplno vynahradila smolné „bramborové" umístění z mistrovství Evropy.

31.8.2016

Koulařka Zatloukalová skončila čtvrtá na MČR do 22 let

Kladno, Přerov – O uplynulém víkendu hostilo kladenské Sletiště Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let. Z atletického oddílu SK Přerov se jej zúčastnila pouze koulařka Barbora Zatloukalová, která ale dosáhla výrazného úspěchu, když obsadila čtvrté místo.

31.8.2016

Talentovaná volejbalistka Přerova má zlato z Turnaje olympijských nadějí

České Budějovice, Přerov – Velkou mezinárodní volejbalovou akci s názvem Turnaj olympijských nadějí hostily od čtvrtka 18. do neděle 21. srpna České Budějovice. Výborným výkonem se prezentovaly české kadetky, které obsadily první místo. Ve finále udolaly silný ruský výběr 3:1 na sety. Nechyběla u toho velká naděje přerovského volejbalu – Magdaléna Jehlářová.

30.8.2016

Starší žáci TK Precheza Přerov jsou pátí v republice

Rakovník, Přerov – Pěkné páté místo z mistrovství republiky vybojovali starší žáci TK Precheza Přerov. Finálový turnaj byl na programu od čtvrtka do pondělí v Rakovníku. Do závěrečného turnaje o mistrovský titul se navíc v sobotu na domácích kurtech v Přerově probojovali i ti z řad nejmladších. Babytenisté totiž ovládli Severomoravskou oblast.

30.8.2016

Přerovští kanoisté přivezli z mistrovství Moravy 22 titulů

Ostrožská Nová Ves, Přerov – Končící prázdniny rychlostním kanoistům Přerova každoročně připomíná Mezinárodní mistrovství Moravy, které v Ostrožské Nové Vsi pod názvem Slovácká 500 pořádá tamní klub na jezeře Kunovská tabule.

26.8.2016

Kam za sportem na Přerovsku

Přerov - Kam vyrazit o víkendu a příští týden za sportovními zážitky? Co třeba sobotní skate cup?

23.8.2016

Kojetínská loděnice o víkendu patřila dračím lodím

Kojetín – Uplynulý víkend a závěr programu kojetínských hodů patřil v areálu loděnice festivalu dračích lodí. Soutěžilo se v kategoriích malých i velkých posádek na tratích 200 a 1000 metrů. To, že akce se vydařila, potvrzuje už samotná účast a návštěvnost. Výkony celkem 38 posádek sledovalo přibližně 2800 diváků. Díky organizátorům, sponzorům i příznivcům dračího festivalu se celá akce konala již desátým rokem.

19.8.2016

Kam za sportem na Přerovsku

Přerovsko - Pravidelný přehled tipů, kam se o víkendu na Přerovsku vypravit za sportovními zážitky.

17.8.2016

Opuštěná místa minulých olympiád

Olympijské hry jsou vrcholem nejen sportovních snažení. Předvést se chtějí i architekti, kteří se snaží vytvořit co možná nejoriginálnější stadiony. Sláva některých sportovišť ale pohasla s koncem her a své využití už nikdy nenašla. Týdeník Dotyk vybral ty nejzajímavější zapomenuté a chátrající olympijské stavby.

16.8.2016

Přerovský biketrial slaví historicky první titul mistra světa!

Blansko, Přerov – Historicky první titul mistra světa pro přerovský biketrial je tady! Vybojoval ho nadějný jezdec Matěj Popelka v kategorii Senior 20. Zkušený Pavel Procházka dojel ve stejné kategorii na celkovém šestém místě. O vítězství bojovalo celkem dvanáct závodníků.

15.8.2016

Českým jezdcům se v Přerovské rokli dařilo. Ladislav Hanák však nedojel

Přerov – Výrazným úspěchem pro české jezdce skončil šestý závod mistrovství Evropy v autokrosu, který se konal o víkendu v Přerově.

12.8.2016

Kam za sportem na Přerovsku? Víkend patří autokrosu!

Přerovsko - Pravidelná porce tipů, kam se o víkendu vypravit za sportovními zážitky.

12.8.2016

Přerovské volejbalistky začaly přípravu s úzkým kádrem

Přerov – Předsezonní příprava přerovských volejbalistek odstartovala 1. srpna. Tým už začátkem července představil první posilu.

10.8.2016

Cyklista Babiánek zopakoval čtvrté místo na mistrovství republiky

Bystré, Přerov – Vylepšit čtvrté místo z loňské sezony. To byl cíl silničního cyklisty přerovského týmu MiKo Cycles Davida Babiánka na mistrovství České republiky amatérských cyklistů. Medaile třetímu jezdci průběžného pořadí Moravského poháru však opět těsně unikla, i tak je „brambora" z republiky úspěchem pro přerovské barvy.

7.8.2016

VALACHY MANa vyhrál při své prvním triatlonovém startu Jan Fojtík

Nový Hrozenkov - Rekordní návštěvnost zaznamenal triatlon VALACHY MAN, který se uskutečnil v pátek 5. srpna u vodní nádrže Na Stanoch v Novém Hrozenkově. Největší veřejný amatérský triatlon v České republice, který je součástí pětidílného seriálu VALACHY TOUR, byl stejně jako loni vyprodaný dlouho předem.

5.8.2016

VALACHY MAN ovládl Fojtík. Valenta obdivoval děti

Velké Karlovice – Parádní podívanou nabídl letošní triatlon Valachy Man. Z vítězství v hlavním závodě se přitom radoval u vodní nádrže Balaton v Novém Hrozenkově Jan Fojtík díky času 1:06:08.5. Druhý skončil Lukáš Kočař se ztrátou 42 sekund a třetí Pavel Jindra, který za vítězem zaostal minutu a devatenáct sekund. Mezi ženami byla nejlepší Kristýna Néč-Lapinová, jež v absolutním pořadí skončila dvacátá.

5.8.2016

Lukáš Pollert: Duch olympiády je dnes duch byznysu

S olympijským vítězem, pak komunálním politikem a nyní lékařem Lukášem Pollertem o tom, kam dospěl vrcholový sport, proč nemá doma televizi či jak vhodná je pro nás přímá demokracie.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení