VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Ostatní sporty

3.8.2016

Přerovské florbalistky přivezly překvapivé zlato z Jindřichova Hradce

Jindřichův Hradec, Přerov – Prvenství na mezinárodním turnaji v Jindřichově Hradci si v neděli zajistily druholigové florbalistky Spartaku Přerov. Po vysoké finálové výhře 9:3 nad FBC Plzeň si tak z letního South Bohemia Cupu mohly domů přivést zlaté medaile.

2.8.2016

Triatlon VALACHY MAN je vyprodaný, závodit bude tisícovka dětí a dospělých

Velké Karlovice – Tradiční triatlon VALACHY MAN, který se jako součást seriálu VALACHY TOUR uskuteční v pátek 5. srpna u vodní nádrže Balaton v Novém Hrozenkově, hlásí vyprodáno.

14.7.2016

Na VALACHY MANa míří olympijský vítěz Aleš Valenta, hledá parťáky do štafety

Velké Karlovice – První srpnový pátek bude na Valašsku opět ve znamení největšího českého triatlonu pro širokou veřejnost. Tradiční VALACHY MAN se uskuteční 5. srpna u rekreační nádrže Na Stanoch známé také jako Balaton v Novém Hrozenkově a opět nabídne napínavý sportovní zážitek dospělým i dětem, letos zpestřený o účast speciálního hosta – olympijského vítěze Aleše Valenty.

11.7.2016

Veslařský klub završil sezónu. Na MČR žáků a dorostu bral medaile

Přerov - První tři prázdninové dny zastihly přerovské veslaře v Račicích, kde se konalo Mistrovství České republiky žactva a dorostu. Závodníci Veslařského klubu Přerov navázali na úspěchy juniorů a seniorů. Z vrcholné akce si přivezli nakonec zásluhou dorostenců kompletní sadu medailí.

10.7.2016

BIKE VALACHY vyhrál favorit Jan Fojtík, mezi ženami Lucie Gruchalová

Velké Karlovice - Jan Fojtík se stal vítězem BIKE VALACHY – závodu horských kol, který se konal jako třetí díl seriálu VALACHY TOUR v sobotu 9. července u hotelu Galik ve Velkých Karlovicích. Mezi ženami zlato vybojovala Lucie Gruchalová.

8.7.2016

Přerovští atleti nepřivezli pouze těsně medaile z mistrovství ČR

Přerov – Poslední červnový víkend hostil stadion
v Třinci juniorské a dorostenecké Mistrovství České republiky v atletice. Přerovští borci sice nedosáhli na žádnou z medailí, nicméně
i tak lze šampionát hodnotit jako úspěšný, a to díky pěti finálovým umístěním. Navrch pak přidali přerovští atleti ještě další tři pozice
v první desítce. Navíc padl jeden přerovský a tři osobní rekordy.

4.7.2016

Hanácký silák Tkadlčík: Přibrat víc nechci, přítelkyně by nebyla spokojená

Olomoucký kraj – Ve světě sbírá pro Česko historické úspěchy v disciplíně, která je nejen zkouškou vůle, ale také možností lidského těla. Jiří Tkadlčík, silový sportovec původem z Přerova, vyzkoušel nedávno disciplíny na tradičním siláckém podniku ve Šternberku a zdatně soupeřil se závodníky, kteří byli i o více než 50 kg těžší.

30.6.2016

Mistryně ČR v maratonu horských kol Irena Berková čeká rodinu a dává si pauzu

Velké Karlovice /ROZHOVOR/ - V minulých letech kralovala stupňům vítězů v každém maratonu či půlmaratonu horských kol, kterého se zúčastnila, zato letos se po jedné z nejúspěšnějších českých bikerek poslední doby - Ireně Berkové z Koryčan - takřka „slehla zem". Pádný důvod, proč se tato 34letá dvojnásobná mistryně ČR v maratonu horských kol v poslední době nenápadně vytratila ze startovních listin všech závodů, měří v současné době zhruba 12 centimetrů.

30.6.2016

Na BIKE VALACHY míří jediný „růžový" Čech z Gira Jan Hruška

Velké Karlovice /ROZHOVOR/ - Na start BIKE VALACHY se postaví i Jan Hruška (na snímku dole), dosud jediný Čech, kterému se kdy podařilo získat růžový dres vedoucího závodníka v legendárním Giru. Jednačtyřicetiletý sportovec, jenž se v letech 1995 až 2007 věnoval profesionálně silniční cyklistice a poté dalších šest let bodoval i v závodech horských kol, již ukončil závodní kariéru.

30.6.2016

V sobotu 9. července se pojede ve Velkých Karlovicích závod BIKE VALACHY

Velké Karlovice - Seriál VALACHY TOUR míří do své poloviny. V sobotu 9. července se ve Velkých Karlovicích uskuteční závod horských kol BIKE VALACHY a tradičně nabídne jak dvě trasy různé náročnosti pro dospělé, tak i závody dětí.

29.6.2016

Od Zubrů k dlouhonožkám. Lubomír Svoboda je novým manažerem volejbalistek

Přerov – Koncem dubna přišel přerovský hokejový klub s překvapivou a pro mnohé šokující informací. Úspěšný generální manažer Lubomír Svoboda u Zubrů nečekaně skončil. O dva měsíce později je jasné, že jeho zkušenosti ve sportovní sféře nepřijdou vniveč. Svoboda bude od prvního července oficiálně manažerem jediného přerovského extraligového oddílu – volejbalového klubu. „Extraligový ženský volejbal má co nabídnout," myslí si zkušený funkcionář.

29.6.2016

Přerovští kanoisté se z Trenčínské regaty vrátili se zlatem

Trenčín, Přerov – Mini turné po Slovensku zakončili kanoisté Spartaku Přerov o víkendu na 59. ročníku Trenčínské regaty, která patří mezi podniky slovenského poháru. Pod majestátným hradem nad řekou Váh se v konkurenci 444 závodníků z celé slovenské špičky a moravských a polských klubů představilo celkem 21 Přerovanů všech věkových kategorií, kteří se srdnatě rvali o stupně vítězů.

28.6.2016

Moderní gymnastky Spartaku zakončily sezonu v zahraničí

Přerov – Poslední soutěže sezony absolvovaly moderní gymnastky Přerova v zahraničí. Zúčastnily se silně obsazených mezinárodních závodů v Lublani a Vratislavi a dovezly hned několik cenných kovů. Kromě toho si dovezly cenné mezinárodní zkušenosti.

25.6.2016

Bez dopingu se vrcholový sport neobejde

Renomovaný lékař, propagátor celostní medicíny a bývalý antidopingový komisař Jan Hnízdil komentuje dění kolem zákazu startu ruských atletů na olympijských hrách kvůli dopingovým aférám.

23.6.2016

Mladí přerovští kajakáři přivezli medaile z Komárna

Komárno, Přerov – Benjamínci Spartaku Přerov vyrazili o víkendu v rámci přípravy na mistrovství republiky závodit a nasbírat zkušenosti do zahraničí. Cílem se stalo jihoslovenské Komárno, rodiště a působiště vynikajících slovenských kajakářů, olympioniků a mistrů světa Attily Szabó, Erika Vlčka a Juraje Tarra a také přerovského šéftrenéra Tomáše Csomy.

23.6.2016

Lipenští dráčci a draci dovezli šest medailí z evropského poháru

Jeseník, Lipník nad Bečvou – Úspěch na evropské scéně si v Jeseníku připsal Klub koloběhu Lipník nad Bečvou, lipenští dráčci a draci 2010. Ze 2. kola Evropského poháru IKSA dovezl šest medailí a patřil mezi čtyři nejlepší oddíly.

22.6.2016

Na Přerovské rokli dominoval Smrž, domácí Samohýl vyhrál mezi automobily

Přerov – Třetím podnikem pokračovalo na Přerovské rokli Mezinárodní mistrovství České republiky v autokrosu. Tradiční závody o víkendu pořadatelům vyšly na jedničku. Dobré počasí, skvěle připravená trať i slušný počet návštěvníků. Vítězem královské třídy Super Buggy se stal Jan Smrž.

22.6.2016

Přerovští atleti zářili na MČR veteránů i dospělých

Přerov – Atleti SK Přerov měli o uplynulém víkendu napilno. V Táboře se konalo domácí mistrovství mužů a žen, kde oddíl velmi zdařile reprezentovaly Helena Tomková a Adéla Balůsková.

21.6.2016

Přerovští vodní pólisté mají po šesti letech medaili. Titul byl ale blízko

Přerov – Téměř dvě stovky diváků přišlo podpořit přerovské vodní pólisty na poslední domácí turnaj, na němž se mělo rozhodnout o držiteli mistrovského titulu. Přerované měli po třinácti letech obrovskou šanci získat prvoligový primát, prakticky stejnou příležitost ale měli také celky Brna a Slavie Praha. Mistrem ligy se nakonec stala o bod pražská Slavia, domácí KVP končí bronzový.

21.6.2016

Fantazie pro přerovské biketrialisty! Dovezli zlato a bronz z mistrovství Evropy

Bolotana, Přerov – Sportovec roku 2015 města Přerova Pavel Procházka o sobě opět dal výrazně vědět. Ve vnitrozemí Sardinie u města Bolotana dokázal vybojovat titul mistra Evropy v biketrialu. V amatérské kategorii Senior nepoznal přemožitele, další přerovský jezdec Matěj Popelka navíc skončil na skvělém třetím místě.

21.6.2016

Přerovský tým Fitness AVE je šestý nejlepší v republice

Přerov – Vydařenou jarní sezonu má za sebou přerovský kulturistický oddíl Team Fitness AVE. Z obrovského počtu 180 závodních klubů v republice se umístil na skvělém šestém místě.

21.6.2016

Plavci přerovského Skorpenu získali další titul mistra republiky

Přerov – Nedávno jsme informovali o úspěchu přerovských ploutvových plavcích Skorpenu, kteří přivezli celkem 21 medailí z mistrovství republiky v Liberci. Tentokrát členové oddílu zápolili na největším rybníku na Vysočině Velkém Dářku na Mistrovství České republiky v dálkovém ploutvovém plavání (DPP). Díky mladšímu žákovi Vojtěchu Šindlerovi přivezl titul mistra republiky.

20.6.2016

Přerovští veslaři sedmkrát dominovali na Mistrovství Moravy

Brno, Přerov – Kvalifikovat se na mistrovství republiky. To byl úkol pro přerovské veslaře, kteří se o víkendu 11. a 12. června zúčastnili Mistrovství oblasti Morava v Brně. A hned sedm posádek Přerova vystoupalo na nejvyšší příčku.

18.6.2016

Zubr Cup má slovenskou královnu. Dvouhru ovládla Lenka Juríková

Přerov – Je dobojováno, Zubr Cup má novou tenisovou královnu. Dvouhru turnaje ITF s dotací 10 000 amerických dolarů ovládla pětadvacetiletá Slovenka Lenka Juríková. V sobotu si poradila s ukrajinskou senzací Anastasií Zaryckou 6:2 a 6:4 a vynahradila si tak dva roky starou finálovou prohru, kdy právě v Přerově podlehla Barboře Krejčíkové.

17.6.2016

Čtyřhru Zubr Cupu ovládl československý pár. Finále bude bez české účasti

Přerov – Tenisový Zubr Cup zná první vítězky. Soutěž čtyřhry v pátek na přerovské antuce ovládl československý pár Jana Jablonovská a Vendula Žovincová. Jasné také je, že sobotní finále singlu bude bez české účasti. Od 11 hodin proti sobě nastoupí Ukrajinka žijící v Česku Anastasia Zarycká a třetí nasazená zkušenější Slovenka Lenka Juríková.

16.6.2016

Kam za sportem na Přerovsku? VYBERTE SI

Přerovsko - Máme pro vás pár tipů na zajímavě strávený víkend.

16.6.2016

Čtvrtý den Zubr Cupu: Turnajová jednička končí na raketě senzace z Ukrajiny

Přerov – Čtvrtek byl na přerovských tenisových dvorcích ve znamení čtvrtfinálových a semifinálových bojů Zubr Cupu. Tradiční antukový podnik ITF s dotací 10 000 amerických dolarů tedy už zná čtveřici nejúspěšnějších hráček singlu a finalistky deblu. Právě o vítězkách čtyřhry se rozhodne již v pátek.

15.6.2016

Třetí den Zubr Cupu: Čtvrtfinále si zahrají čtyři Češky, čtyřhru překazil déšť

Přerov – Tradiční mezinárodní tenisový turnaj ITF s dotací 10 000 amerických dolarů Zubr Cup se ve středu na přerovské antuce dočkal třetího dne hlavní soutěže. Čtvrtfinále dvouhry si ve čtvrtek zahrají čtyři Češky.

15.6.2016

Všichni na bazén! Vodní pólisté o víkendu zabojují o titul po 13 letech

Přerov – Vše mají ve svých rukou. Přerovští vodní pólisté budou již tento víkend v domácím bazéně bojovat o historicky druhý titul mistra České republiky. Ten poslední vybojovali před třinácti lety a nyní mají obrovskou šanci úspěch zopakovat. Budou však muset stáhnout bodový náskok vedoucího Brna.

14.6.2016

Přerovští atleti brali cenné kovy od žáků po dospělé

Přerov – Hned desetkrát vystoupali přerovští atleti na stupně vítězů během Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v Břeclavi. To se na místním stadionu uskutečnilo v neděli 5. června.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení