Následkům četných zranění při převozu do nemocnice podlehl.

K nehodě došlo přímo v Přerově, a to v Tovačovské ulici při výjezdu na Henčlov.

„Mladík nezvládl svůj stroj a vyjel nejprve na pravou stranu silnice. Nakonec skončil v příkopu, kde narazil do dopravní značky,“ popsala krajská policejní mluvčí Marta Vlachová. Ani rychlý transport do nemocnice už zraněného nezachránil.

Podle mluvčí si hazardní jízda motorkářů vybere každý rok krutou daň v podobě zmařených lidských životů.

„První tragédie letošního roku na Přerovsku je smutným varováním pro všechny vyznavače rychlých kol,“ podotkla mluvčí.

Páteční tragická srážka u Hranic

Poslední březnový pátek se zřejmě zapíše do smutné policejní statistiky. Další smrtelná nehoda se totiž stala také kolem třetí hodiny odpoledne v Polomi na Hranicku, kde došlo ke srážce autobusu, osobního auta a dodávky.

O nehodě jsme informovali v pátek

Nehodu nepřežil řidič osmapadesátiletý řidič osobního vozu, těžce zraněna byla i řidička dodávky.

Podle posledních zpráv mělo k nehodě dojít tak, že řidič citroenu, který jel ve směru od Bělotína na Nový Jičín, z dosud neznámých příčin přejel do protisměru.

„V pravém jízdním pruhu se pak čelně střetl s dodávkou Ford Tranzit. Náraz odhodil osobní vůz do středu silnice, kde se střetl s právě projíždějícím autobusem, který jel za dodávkou,“ shrnula krajská policejní mluvčí.

Řidič autobusu ve snaze zabránit střetu strhl řízení do levého jízdního pruhu.

„Autobus tak čelně narazil do levé části osobního auta. V něm na místě zemřel osmapadesátiletý řidič a těžce zraněna byla i sedmačtyřice­tiletá šoférka dodávky,“ upřesnila dále mluvčí. Cestující v autobuse vyvázli bez zranění. Celková škoda se vyšplhala na 360 tisíc korun.