„Starší řidička osobního vozu Peugeot vyjížděla z kruhového objezdu U Hané a odbočila směrem do centra města. Přehlédla při tom seniorku na kole, která mířila po vyznačeném přejezdu pro cyklisty z jejího pohledu z pravé strany. Auto do cyklistky narazilo a žena z kola spadla na zem,“ popsala přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

K vážné dopravní nehodě, která se stala na 309. kilometru D1 u Hranic ve směru na Olomouc, vyjížděli v noci na úterý záchranáři.  Foto: HZS Olomouckého kraje, se svolením
Hromadná nehoda na D1 u Hranic je stále v šetření. Policie hledá kamion

Vážně zraněnou ženu převezla záchranka do Fakultní nemocnice v Olomouci. „Dechová zkouška neprokázala, že by řidička peugeotu usedla za volant pod vlivem alkoholu,“ řekla mluvčí. U cyklistky byl za tímto účelem nařízený odběr krve. Předběžná škoda je 51 tisíc. „Okolnosti nehody dál šetříme,“ uzavřela mluvčí.

Vybrali jsme pro vás: 

Ke srážce dvou osobních aut vyjížděli ve středu po sedmé hodině ráno záchranáři na silnici u Kokor.
Srážka u Kokor. Řidičky skončily v péči záchranářů
V pětici nejúspěšnějších škol na Přerovsku, jejichž deváťáci zvládají nejlépe přijímací testy na střední školy, je Základní škola v Dřevohosticích (na snímku). V českém jazyce je druhá nejlepší, v matematice skončila jako čtvrtá na okrese.
Proč u přijímaček vynikají žáci Základní školy v Dřevohosticích
Ilustrační foto.
Společnost Metso ukončí provoz přerovské slévárny. Do prázdnin