„Dosud nezjištěná řidička jela Smetanovou ulicí od obce Týn nad Bečvou a na konci ulice nezaregistrovala chodce, přecházejícího z levé strany po přechodu pro chodce. Mezi autem a chodcem došlo na silnici ke střetu,“ popsal krajský mluvčí policie Libor Hejtman.

Žena z místa nehody odjela

Asi třicetiletá řidička po kolizi zastavila a zeptala se sraženého chodce, jestli je v pořádku. Pak z místa nehody odjela, pravděpodobně vozem Renault Scenic nebo Ford Galaxy šedé barvy. V autě měla převážet dvě malé děti. Chlapec z místa nehody odešel, ale později si začal stěžovat na bolest nohy. Byl proto převezen na lékařské vyšetření.

„V této souvislosti se obracíme na řidičku dosud nezjištěného vozidla, aby se policistům přihlásila. Zároveň žádáme případné svědky, kteří by mohli sdělit poznatky k této nehodě a pomohli ustanovit nezjištěné auto či řidičku, aby se přihlásili na linku 158, nebo osobně či telefonicky kontaktovali policisty Dopravního inspektorátu v Přerově, U Výstaviště 18. Telefonický kontakt je: 974 778 259,“ shrnul mluvčí.

close Policisté hledají svědky dopravní nehody, která se stala 22. ledna v Lipníku nad Bečvou. info Zdroj: Deník/- Policie ČR zoom_in Policisté hledají svědky dopravní nehody, která se stala 22. ledna v Lipníku nad Bečvou.