„Dosud neznámá žena byla usmrcena v kolejišti projíždějícím vlakem pendolino, který jel ve směru od Bělotína na Hranice. K tragédii došlo po osmé hodině ráno a provoz na trati byl do půl dvanácté dopoledne veden jen po jedné koleji,“ přiblížila přerovská policejní mluvčí Irena Urbánková.

Podle ní už byla ve věci nařízena soudní pitva. Předpokládané stáří ženy je 40 až 60 let. Měla hnědé vlasy, byla oblečena do světle hnědé koženkové bundy s nápisem na štítku uvnitř XS1957 Firenze, modré mikiny s nápisem na přední straně Copy, Big, Cut, Paste, světle hnědé mikiny se zapínáním v horní části na zip s nápisem na štítku Vamp, svetru hnědé barvy s červenými třásněmi na hrudi, růžového trička s nápisem na štítku O-Lico a trička zelené barvy s kapucí s nápisem na štítku New Breed.

Měla na sobě béžové kalhoty s nápisem Freewdy, modré tepláky s bílou šňůrkou a na nohou hnědou zimní obuv s nápisem RTX uvnitř.

„Na levém stehně byl vytetovaný nápis PETER MTR VI a pod ním číslo 18. Tetování je staršího data a modré barvy,“ upřesnila Urbánková.

Tetování

Tetování, které měla na levém stehně neznámá žena, již v neděli 23.1.2012 ráno usmrtil rychlovlak pendolino v Hranicích.

V blízkosti ženy byl nalezený světle šedý kožich se štítkem Kara a batoh modré barvy s nápisem Mars s oděvními svršky. Lidé, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace, vedoucí ke zjištění totožnosti ženy, se můžou obrátit na nejbližší policejní služebnu, nebo kontaktovat bezplatnou telefonní linku 158.