„Osmnáctiletý řidič Škody Fabie jel po stejné ulici a ve stejném směru. Když odbočoval vpravo do Blahoslavovy ulice, ohrozil starší ženu na kole, která pokračovala dál v přímém směru jízdy,“ vylíčila přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Autor vyřezávané lavičky Pavel Dlabal vycházel při zpracování návrhu z fotografie známého umělce. Lavička byla odhalena u příležitosti nedožitých osmdesátin zpěváka Pavla Nováka na přerovské Laguně.
"Boží trest" za mrtvou kočku? Přerované řeší lavičku Pavla Nováka

Šofér při odbočování narazil pravou zadní částí auta do přední části kola a cyklistka po nárazu upadla na zem. „Mladík ihned zastavil a poškozené nabídl, že přivolá záchranku, nebo ji odveze do nemocnice. Starší žena to ale odmítla s tím, že musí do práce a není nijak vážně zraněná. Ještě téhož dne ale vyhledala lékařské ošetření a nehodu ohlásila na služebně,“ řekla mluvčí.

Okolnosti nehody policie dál šetří.

Vybrali jsme pro vás:

Antonín Pechanec
Pechanec po vypadnutí: Teď neskutečně pěním
Michal Mikeska
Zubři končí. Fanoušci vyvolávali trenéra, ten zůstává i na další sezonu
V ulici Sokolská v Přerově (na snímku) půjde k zemi 18 stromů, Na Hrázi jich odstraní 61. Na místě se tento týden sešli zástupci města s odborníky, kteří budou zakázku realizovat. Kácení začne příští týden.
Stromy Na Hrázi a v Sokolské ulici čeká kácení, vznikne tu dešťová zahrada
Ilustrační foto
Po utkání Přerova se Vsetínem se na sebe vrhli fanoušci. Zasahovala policie