První z nich se stala odpoledne v okolí Bochoře.

„Na rovném přímém úseku místní komunikace směřující k areálu kasáren sjel podnapilý řidič z nezjištěných příčin do pravého silničního příkopu, kterým v délce asi sto šedesáti pěti metrů pokračoval v jízdě," uvedla krajská policejní mluvčí Marie Štrbáková.

Řidič pak narazil do betonového mostku v silničním příkopu.

„Při dopravní nehodě došlo ke zranění nepřipoutaného pětapadesátiletého řidiče, který byl z místa nehody odvezen k ošetření do nemocnice v Přerově," dodala mluvčí.

Šofér na místě nehody nadýchal 2,40 promile alkoholu v dechu. Škoda na vozidle dosáhla dvaceti tisíc korun.

Večer před 19. hodinou boural podnapilý řidič také na Struhlovsku v Hranicích.

„Na přímém úseku místní komunikace nezvládl řízení svého BMW, vyjel vpravo mimo vozovku a narazil přední částí vozidla do zde zaparkovaného osobního vozidla značky Audi A4," přiblížila krajská policejní mluvčí.

Po nárazu auto vrazilo ještě do zaparkované felicie a do plastového kontejneru na odpadky. BMW následně skončilo na střeše.

„Řidič utrpěl lehčí zranění a byl převezen k ošetření do nemocnice. Při orientační dechové zkoušce nadýchal 0,88 promile alkoholu v dechu," sdělila mluvčí s tím, že škoda na vozidlech a plastovém kontejneru byla předběžně vyčíslena na 160 tisíc korun.