Dosud neznámý řidič jel po silnici z Radslavic a na křižovatce odbočoval vlevo z vedlejší komunikace na hlavní směrem na Kozlovice.

Nedal přitom přednost v jízdě řidiči motocyklu značky Honda Phanteon 125 stříbrné barvy, který jel po hlavní silnici od Grymova na Kozlovice.

„Řidiče motorky tato situace donutila razantně brzdit a došlo k podklouznutí kol motocyklu. Upadl na vozovku a zranil se. Šofér auta z místa nehody ujel směrem na Kozlovice. Případ šetříme pro trestný čin ublížení na zdraví z nedbalosti,“ řekla přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Neznámý řidič cestoval pravděpodobně ve voze Škoda Octavia, provedení hatchback, stříbrné barvy, se starším typem registrační značky (první tři symboly byla písmena).

„Žádáme svědky události, kteří by mohli poskytnout jakékoliv bližší informace, vedoucí ke zjištění registrační značky auta nebo k osobě řidiče, aby je sdělili osobně na 1. oddělení obecné kriminality Přerov v ulici U Výstaviště 18, nebo telefonicky na telefonním čísle 974 778 458, případně na bezplatné lince 158,“ uzavřela mluvčí.