„V době, kdy byl mladík nahoře, došlo z dosud nezjištěných příčin k pádu stožáru,“ popsala nehodu přerovská policejní mluvčí Irena Urbánková.

Muži se podařilo z výšky asi čtyř metrů seskočit a vyhnout se tak padajícímu sloupu. I přesto se těžce zranil a po prvotním ošetření v přerovské nemocnici jej lékaři převezli do Fakultní nemocnice v Olomouci, kde je v současné době hospitalizován. „Podle lékařské zprávy byla doba léčení předběžně stanovena na dobu tři měsíce a více,“ dodala Urbánková. Dechovou zkoušku u zraněného muže policisté neprovedli a nařídili odběr v nemocnici.

„Okolnosti úrazu jsou předmětem dalšího vyšetřování,“ uzavřela mluvčí.

Stařenka havarovala na přechodu pro chodce

Zranění zcela odlišného rázu si přivodila ve středu ráno devadesátiletá cyklistka z Přerova. Když kolem půl osmé přejížděla přes přechod pro chodce na ulici 17. listopadu směrem k Čechově ulici, i s kolem upadla na silnici.

„Sanitka ji převezla do místní nemocnice. Podle lékařské zprávy se bude z lehčího zranění léčit tři týdny,“ upřesnila přerovská policejní mluvčí Irena Urbánková. Dechová zkouška prokázala, že žena před jízdou nepila. Škoda na kole je sto korun.

Přerovský deník|Propagujte i svojí stránku