Lidé přišli o miliony - na jedničku, tedy výhru Argentiny, mířilo u společnosti Tipsport celkem přes dvacet milionů korun. Abyste měli obrázek kompletní - šlo o 99,8 % sázek na tento zápas!

Zklamaný Lionel Messi na MS 2022.
KVÍZ: Plakala Argentina, Německo i Itálie. Jak znáte největší fotbalové senzace?

Ovšem ne všichni si trhali vlasy. Našli se odvážlivci, kteří vnímali zajímavou a aktivní hru outsidera.

Během utkání (za stavu 1:0 pro Argentinu) si jeden tipér vsadil na Saúdskou Arábii. Díky kurzu 300:1 mu na kontu přistálo dvanáct tisíc korun. Věřil málo, počáteční vklad se rovnal pouhým čtyřiceti korunám. „Takový tiket bych si nechal zarámovat,“ usmál se Hadrava.

Utkání zaujalo i movitější sázkaře. Skoro až neuvěřitelné (a na první pohled pošetilé) tikety na fotbalového trpaslíka evidují u Fortuny. Krach Messiho a spol. totiž z jednoho člověka udělal milionáře.

David Beckham
Reklama a špionáž pro Katar: Emír sliboval zlatý důl, zbylo jen na Beckhama

„Dohromady měl na výhru Saúdské Arábie vloženo 65 tisíc korun. Sázel postupně. Vyplácet budeme přes 1,6 milionu korun,“ informoval mluvčí Fortuny Petr Šrain.

Bookmakeři čekají, zda úterní překvapení nějak změní chování sázkařů. „Jsou lidé, kteří na takových turnajích rádi hrají překvapení. Možná jich teď bude víc," dodal Šrain.

Argentina byla před startem turnaje pasována do role druhého největšího favorita na zlato (s kurzem 6:1). Teď se propadne. 

Výběr kolem Messiho, pro něhož je to pravděpodobně poslední světový šampionát v kariéře, může fiasko napravit v sobotu v dalším zápase skupiny C s Mexikem opět na stadionu v Lusailu.