Začátek všech vystoupení je v 19 30 hodin.

„Pro letošní rok jsme vybrali různé žánry, aby program postihl celou paletu návštěvníků," uvedl manažer kultury Městského domu v Přerově Jan Vrba.

Už v pondělí 3. prosince v 19 30 hodin se můžou návštěvníci těšit na tradiční koncert orchestru Václava Hybše, který s sebou přiveze hosty Pavlu Břínkovou a řadu dalších zpěváků.

Ve čtvrtek 6. prosince pak v Městském domě vystoupí známý houslista Václav Hudeček se sextetem Olomoucké filharmonie, jenž v programu představí také vítěze každoročních Luhačovických houslových kurzů.

V pondělí 10. prosince se může publikum těšit na sympatického zpěváka Jakuba Smolíka, který se v Přerově těší velké oblibě.

Velkým lákadlem je předvánoční koncert zpěváka Daniela Hůlky s kytaristou Lubomírem Brabcem, který se uskuteční ve čtvrtek 13. prosince.

„Známého zpěváka pokaždé doprovází sbor z města, ve kterém účinkuje. Na podiu se tedy spolu s ním objeví i přerovský pěvecký sbor Vocantes," přiblížil.

Přerované si už možná ani nedokážou představit Vánoce bez tradičního koncertu Ondřeje Havelky s Melody Makers. Oblíbený zpěvák, tanečník a showman se představí divákům v sobotu 22. prosince.

„Ondřej Havelka zazpívá ty největší hudební perly, které nám zanechal světový swing 30. a 40. let. Zběsilé, virtuózní kusy vystřídají nesmrtelné sladké melodie," zvou na akci.pořadatelé.

Sérii vystoupení uzavře již tradičně Silvestr nanečisto s legendární přerovskou Synkopou.

„Lidé se můžou přijít mezi svátky pobavit a oslavit tak blížící se konec roku. Koncert se uskuteční 29. prosince ve 20 hodin," uzavřel Jan Vrba.