Pro nejmenší je určeno představení ve čtvrtek 9. října Rákosníček a jeho rybník. Pět Večerníčkových příběhů přiveze zlínské Divadlo Scéna.

Ve čtvrtek 6. listopadu je pak pro malé návštěvníky připravena opravdová lahůdka v podobě divadelně-hudebního představení Klukoviny, se kterým úspěšně vystupuje pražská skupina Hm… již dva roky. Muzikanti kromě vlastní tvorby zhudebňují i poezii Vítězslava Nezvala nebo Josefa Kainara.

V úterý 25. listopadu zahraje Hravé divadlo z Brna oblíbené Povídání o pejskovi a kočičce. Vypravěči známé pohádky jsou tentokrát tři klauni, kteří přibližují příběh netradičním způsobem s pomocí loutek i dětského diváka.

Posledním představením je Putování za Vánoční hvězdou ve středu 10. prosince. Divadlo Kapsa z Andělské Hory pohádkově zpracovalo příběh o narození Ježíška, zazní přitom i koledy z různých zemí.

Všechna představení se hrají dvakrát, vždy v 8.30 a v 10 hodin a jsou vhodná pro děti z mateřských i prvního stupně základních škol. Při objednávce dvou z prvních tří nabízených pořadů je navíc poslední zdarma.