První den se ponese v duchu pocty nedožitým devadesátým narozeninám Josefa Kainara. Vtento den své hudební umění od 20 hodin v Městském domě předvede Bohemia Big Band se sólisty Karlem Černochem, Josefem „Bažíkem“ Pavelkou, Petrem Hanzlíkem a Radkem Pobořilem.

Představí se také X-tet Víta Fialy. Druhý den ve čtvrtek 25. října zahraje Emil Vilický Trio, feat. M. Suchomel a L. Tamaškovič – Tenorsax Battle, a hvězdou čtvrtečního večera se stane Richrad Bona Group z USA.

V pátek se návštěvníci festivalu mohou těšit na československou formaci Československý houslový summit a na kapelu Mark Murphy & Quartet. V sobotu 27. října zahrají Robert Balzar Trio s Danem Bártou a američtí jazzmani The Clayton – Hamilton Jazz Orchestra.

Pořádnou hudební nadílku si návštěvníci mohou přijít poslechnout i do restaurace Pivovar, kde se uskuteční první ročník doprovodné scény. Ve čtvrtek 25. října od 18 hodin zde zahrají Let's Do It Tonight a Rajnošek B.and.

V pátek se představí Joe After Trio s Lazaro Cruz a Blues Power, a v posledním festivalovém dni vystoupí slovenský jazzman Jura Turtev a Bluesweiser a přerovská kapela Mothers Follow Chairs.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z PŘEROVSKA

Moje PřerovskoSportKulturaPodnikáníČerná kronika