Na festivalu se představí amaterské a poloprofesionální rock-metalové kapely ze severní Moravy. „Festival otevře mladá HC-punková formace Empty Hall of Fame z Libiny. Jako druhá to bude obnovená death-metalová hranická legenda Grace. Oživením festu je hard-metal kapela Chaos in Head s pořádně ostrým ženským vokálem,“ informoval o programu jeden z pořadatelů hranického festivalu Pavel Fojtík.

Dalším lákadlem jsou Psychic Dependence z Fulneku, kteří předvedou energický HC-crossover. Po třech letech koncertování v USA se na českou scénu vrátili HC3. „Ti nám předvedou perfektní Nu-metalovou podívanou se svým novým hudebním materiálem.

Z hranické scény se nám představí formace Psycho radio se skladbami se svého aktuálního CD,“ uvedl Pavel Fojtík. Ze Studénky zavítá na festival jedna z nejzajímavějších Českých nu-metalových kapel Crashpoint a doslova hudebním lahůdkou na závěr jsou ostravští DEAF 99, kteří hrající old school HC. „Ti letos v Praze předskakovali úžasným Suicidal Tendencies,“ dodal pořadatel.