Například Hana Vojnová Řebíčková se na akcích, pořádaných Dlažkou, seznámila se svým manželem. A nedá na ně dopustit.

„Člověk pozná spoustu kamarádů, a protože většina z nich má také děti, jezdíme společně na tábory rodičů s dětmi, k moři nebo na hory," pochvaluje si matka dvou dětí. „Kamkoliv se člověk vrtne, tam má nějaké přátele. Jezdíme totiž na různá místa a po celé republice," řekla.

Zakladatel Duha klubu Dlažka a šéfredaktor „informativně oddychového asiměsíčníku" s názvem Dlaždič v jedné osobě Jaroslav Biolek je na své čtvrt století staré dítko náležitě pyšný.

„Mám prsty v tolika manželstvích, že je ani nespočítám. Je to ale tím, že se na těchto akcích poznají lidé stejného ražení," směje se.

Dlažka pořádá nejen dětské tábory a víkendy pro rodiče s dětmi, ale oblíbené jsou i netradiční sporty v přírodě. Každý si zkrátka najde to své. Na některé koncerty v klubu Teplo lidé vzpomínají dodnes.

„Upustili jsme od těch rockových a vydali se jinou cestou. Například na koncert Vladimíra Mišíka přišlo šest set padesát lidí. Stejně úspěšný byl před lety také Čechomor," řekl. V klubu Teplo často vystupují také Lenka Dusilová, Hradišťan nebo skupina Fleret.

A právě ta byla ozdobou sobotních oslav, na kterých se v klubu Teplo sešli přátelé a příznivci Dlažky. Kapelník Fleretu Zdeněk „Hrach" Hrachový si dal hned po příjezdu z Valašska do spřáteleného Přerova s Jaroslavem Biolkem štamprli slivovičky. Prozradil, že je to už nejméně pětadvacátý koncert Fleretu na akcích, které Dlažka pořádá.

Atmosféra v sále byla skvělá. „Jsme spokojení, protože je tady kolem sto padesáti lidí. Někteří dorazili až z Prahy, Chocně, Ostravy či Znojma," pochvaloval si Jaroslav Biolek.

Podle něj se během uplynulých let bavily s Dlažkou tisíce lidí. „Hrubým odhadem navštívilo naše akce necelých padesát tisíc účastníků, z toho byly minimálně dvě třetiny děti," uzavřel.