V sobotu odpoledne svým vystoupením oficiálně zahájila další ročník již tradičního tovačovského pálení čarodějnic. Malé zpoždění začátku koncertu zpěvačka vynahradila všem divákům svým dokonalým zpěvem i vtipem. „S kapelou jsme nehráli více než dva měsíce, tak doufám, že to dneska jak my tak vy přežijeme a společně zvládneme,“ řekla na úvod.

V areálu tovačovského zámku zazněly největší hity Anny K jako Nelítám nízko, Nebe či Chvíli nad vodou, ale diváci si mohli poslechnout i nejnovější písničku s názvem Holka modrooká, která svým tempem roztančila všechny návštěvníky čarodějnického re­je.

Jak dosvědčili dobře naladění diváci, začátek letošního ročníku pálení čarodějnic se vydařil se svým všudy. „Přišla jsem s celou rodinou a jsem nadšená, počasí zatím vychází a děti Anna K uhranula natolik, že se jim už ani nechce na skákací hrad,“ poznamenala jedna z návštěvnic Petra Dokoupilová.

Večer ještě všechny zúčastněné čeká oblíbená soutěž o nejkrásnější čarodějnici i divadelní vystoupení v podání organizátorů z místního Okrašlovacího spolku. Celý program vyvrcholí slavnostním ohňostrojem.