Bude to malý návrat do 70. a 80. let minulého století. Dresy s logem tehdejší Lokomotivy Meochema připomenou na přerovském zimním stadionu bohatou historii místního hokeje. Podobu trikotů přitom vybrali sami fanoušci. „Má symbolizovat, že je to společné výročí – klubu i fanoušků. Zvolili jsme dva silné momenty z minulosti,“ uvedla Martina Hrušková z oddělení marketingu HC Zubr Přerov.

Vyhrála varianta dresů, v nichž Přerov neúspěšně bojoval se Slovanem Bratislava v baráži o postup do nejvyšší soutěže v roce 1982. Pomůžou slavné dresy proti ještě slavnějšímu soupeři z Kladna?

Rytířům zatím stále na ledě nepomohla jejich největší hvězda. Majitel Jaromír Jágr údajně chtěl nastoupit už v říjnu ve Frýdku-Místku nebo Vsetíně, do hry ale nezasáhl. „ Až moje tělo řekne: Jo, jsi připravený, tak nastoupím,“ řekl tehdy novinářům. Pokud by se tak stalo v Přerově, bylo by to obrovským překvapením. „O tom žádné zprávy nemáme,“ odpověděl na dotaz na příjezd legendárního útočníka do Přerova zástupce médií Zubrů Petr Komárek.

MEO Aréna každopádně uvidí v pondělí od 18 hodin důležitý souboj čtvrtého týmu tabulky s pátým, oba soupeři mají po dvaceti odehraných zápasech stejný počet bodů.