Noční můrou družiny trenérů Pavla Sedláka a Lubomíra Václavíčka je koncovka. „Zápasy se nehrají na šance, ale na góly. Největší úskalí naší hry je to, že na jednou vstřelenou branku spotřebujeme opravdu velké množství šancí," litoval asistent Václavíček. „Věřím, že pokud do hry dáme srdíčko, tak to zlomíme a konečně se nastartujeme," zmínil.

Reparát mohou Přerované splnit už ve středu, kdy od 18 hodin vyrazí do boje s domácí Orlovou. „Každý zápas je jiný. Budeme se samozřejmě snažit to už urvat. Dá se někdy vyhrát i na jeden gól, ale ve většině případů to tak není. Současná situace, do které jsme se dostali, nás mrzí, ale máme před sebou dostatek zápasů, abychom to trápení už ukončili," pověděl pomocník hlavního kouče Pavla Sedláka.

Klíč k úspěchu je jasný. „Musíme makat od první minuty a doufat, že nám to do branky konečně začne padat. Kdybychom si ty šance nevytvářeli, tak by to zajisté bylo ještě horší. Musíme tomu jít hlavně naproti a třeba se na nás to štěstí trošku usměje," dodal Václavíček.