Trenéra Pavla Sedláka mohl těšit návrat Ministra a Osiny do sestavy. V dresu Zubrů se navíc objevila posila, a to zlínský junior Janota.

Přerovanům zápas vyšel.

K úspěchu měli nakročeno už po prvním dějství, které ovládli díky trefám Ministra a Brančíka.

„Nastoupili jsem už téměř v plné sestavě. Chyběl nám jen Sakrajda, jenž laboruje se zády. Naše hra byla oproti předchozím zápasům kompaktnější. Chtěli jsme hrát zodpovědně zezadu, a to se nám i vcelku dařilo," zhodnotil dění Pavel Sedlák, trenér Přerova.

V prostředním dějství sice domácí zásluhou Procházky snížili, ale Kundrátek na druhé straně vrátil Zubrům dvoubrankový náskok.

„V průběhu zápasu jsme dali také prostor čtvrté lajně, a ta se odvděčila gólem. S výkonem týmu můžu být spokojený. V týdnu ještě zapracujeme na defenzivě a do prvního mistrovského utkání to ještě vyladíme," zmínil Sedlák.

V závěrečném dějství triumf dokonali svými trefami Pala a Kolář.

Další, a to už poslední, přípravný zápas čeká Přerov v pátek, kdy se představí na ledě Prostějova.

HC LVI BŘECLAV – HC ZUBR PŘEROV 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)

Branky a nahrávky: 21. Procházka (Šaur), 57. Nedvěd (Maša, Hrbatý) – 13. Ministr (Kolář), 18. Brančík (Ditrich), 33. Kundrátek (Loupal), 41. Pala, 56. Kolář.

Sestava HC ZUBR Přerov: Sklenář – Pala, Faltýnek, Janota, Vlček, Tomeček, Kudělka, Jergl, Osina – D. Šťastný, Haloda, R. Brančík, Ditrich, Blinka, Kolář, Kundrátek, Goiš, Brada, Loupal, Z. Sedlák, Ministr. Trenér: Pavel Sedlák.