Oba již na přerovské soupisce figurovali během uplynulé stříbrné sezony. Jejich místo však bylo v juniorce, což by se pomalu mohlo měnit. Klub totiž využil opce, který byla součástí jejich loňských smluv.

Brankář Michal Postava si premiéru v zubřím A-týmu odbyl už v minulém ročníku Chance ligy. Domácí prohře se Slavií Praha 2:4 nezabránil, připsal si ale 29 úspěšných zákroků.

„Jsem rád, že na mě klub uplatnil opci. Znamená to pro mě další šanci proniknout do mužského hokeje. Chtěl bych se v něm pohybovat více než v poslední sezoně,“ svěřil se osmnáctiletý rodák z Valašského Meziříčí na klubovém webu.

Matyáš Gréč byl v 17 letech nejproduktivnějším zadákem přerovské juniorky. V 38 zápasech nastřílel sedm branek a přidal 31 asistencí. Na první soutěžní start mezi muži čeká, seniorský hokej si ale vyzkoušel vloni během přípravy. Je tak hlavně velkým příslibem do budoucna.

„Rád jsem spolupráci s Přerovem o další rok prodloužil. Uvidíme, jak to bude dál. Čeká mě ještě hodně práce, abych si mohl v zubřím dresu zahrát i za muže,“ uvědomuje si Gréč.

Odchody: Lukáš Klimeš (Kometa Brno), Michael Petrásek, Jakub Kubeš (Vítkovice), Martin Weinhold (Karlovy Vary), Jakub Navrátil (Olomouc), Matouš Kratochvil (Pardubice), Jan Berger

Mají smlouvu: Jiří Krisl, Daniel Indrák, Michal Postava, Matyáš Gréč