„Fotili jsme se trošku později, chtěli jsme už asi před měsícem, ale to bylo období, kdy jsme měli šílenou marodku a byli rádi, že jsme poskládali tým na zápas. Chtěli jsme, aby tam těch kluků bylo co nejvíc," vysvětlil generální manažer Zubrů Lubomír Svoboda.

Společné foto se pak objeví nejen na oficiálních plakátech, které budou dostupné ve fanshopu, ale také ve svátečním vydání Nového Přerovska 23. prosince jako malý dárek čtenářům.

„Plakáty budou k dispozici na stadionu či v Copy Centru v Jiráskově ulici, aby si je fanoušci mohli k Vánocům koupit. Nebo samozřejmě během dvou atraktivních domácích zápasů mezi svátky s Budějovicemi a Kladnem. Také Přerovský deník a Nové Přerovsko plánuje pro své čtenáře před Vánoci plakát," prozradil Svoboda.

Hokejisté Přerova při společném fotografování

Hokejisté Přerova při společném fotografování. Foto: DENÍK/Ivan Němeček

Focení navázalo na charitativní akci Movember (během které si hráči i trenéři nechali po celý listopad růst kníry, pozn. red.), jejíž výtěžek nyní putuje na boj proti mužským nemocem, jako jsou rakovina prostaty či varlat.

„Vzledem k tomu, že jsme neměli žádné zkušenosti, se akce vydařila. Smyslem je charita a my jsme při zápase se Slavií vybrali deset tisíc korun. Diváci kupovali nalepovací knírky a házeli pivní kelímky do speciálních košů, čímž věnovali padesátikorunovou zálohu za kelímek právě na konto Movemberu. Tímto chci všem, co podpořili, poděkovat," řekl na závěr Lubomír Svoboda.