Klub doma poprvé představí nejen nové vratné kelímky na pivo, ale hlavně nové posily a hráče, kteří stále o své místečko v kádru trenéru Dočkala, Kočary a Kudělky bojují.

„Bude to naše první přípravné utkání na domácím ledě, takže se těšíme, že se ukážeme fanouškům. Stále ještě hledáme vhodné typy hráčů do našeho mužstva, proti Šumperku tak určitě nebudeme hrát v kompletní sestavě," prozradil pro klubový web trenér Vladimír Kočara.

Šumperk se zařadil mezi stálé účastníky první ligy, na svou první účast ve vyřazovacích bojích však stále čekají. V přípravě mají svěřenci trenéra Radka Kučery a nového asistenta Libora Pivka zatím vyrovnanou bilanci dvou výher a dvou porážek.

Zubrům příprava zatím vychází velice dobře. Ze čtyř klání se radovali hned třikrát, naposledy se blýskli vysokým vítězstvím 6:2 nad rivalem z Prostějova. 

Výsledky soupeřů v přípravě:

Zubři: Havířov – Přerov 2:3, Přerov – Jastrzebie 2:4, Přerov – Francie U23 3:2, Prostějov – Přerov 2:6.

Draci: Šumperk – Třebíč 4:3 (sn), Šumperk – Vsetín 1:5, Havířov – Šumperk 7:5, Vsetín – Šumperk 3:4.

Sestavy v posledních zápasech:

Zubři: Slovák – Chmelíř, Grof, Novotný, Polák, Přindiš, Šnajnar, Vágner, Zbořil – Pšurný, Sýkora, Dostálek – Blinka, Šebek, Stoklasa – Goiš, Sedlák, Kratochvíl Š. – Málek, Král, Školoud.

Draci: Maxwell – Drtil, Gewiese, Haloda, Prokop, Drtina, Rusina, Zítka, Slavík – Haas, Vrdlovec, Hroch, Brunec, Milfait, Půlpán, Ostřanský, Šimun, Půhoný, Fořt, Voženílek, Vachutka, Vosyka.