Až do vyrovnané baráže o juniorskou extraligu to dotáhli brankář Petr Žurek, obránci Jan Billa a Adam Holík či útočníci Radim Hradil, Petr Švejda, Matěj Halík a Tobiáš Kuchta. Ti všichni budou figurovat minimálně v širším kádru Zubrů.

Zajímavé jsou pak „staronové“ tváře, které se do Přerova vrací, aby je seniorský A-tým otestoval a případně jim nabídl profesionální smlouvy pro nadcházející ročník Chance ligy. První z nich je 18letý Jakub Zembol.

Bezmála dvoumetrový forvard byl totiž v uplynulé sezoně nejlepším střelcem pražské Sparty v základní části DHL extraligy juniorů. Ve 48 zápasech nastřílel 28 branek. Také jeho poslední sezona v Přerově (2018/2019, před odchodem do Prahy) byla hodně produktivní. Bilance 30+28 v 31 zápasech dorostu mluví za vše.

Další odchovanec Patrik Tarnoczy se do přerovského áčka zkoušel prosadit už před uplynulým ročníkem. V rámci Zubr Cupu vstřelil vítězný gól Nitře. Poslední tři roky nicméně strávil 19letý útočník v Olomouci, kde sbíral body v extraligové juniorce Mory.