Na vině byla i řada absencí. Klíčové proto bude, zasáhnou-li do hry důležité opory, které v posledních soubojích Zubrům prostě chyběly.

„Vypadá to, že někteří hráči se dají dohromady, ale v zápase s Kadaní jsme přišli o další dva beky, Přindiše a Ference," prozradil kouč Vladimír Kočara. Petr Přindiš si v posledním utkání přivodil zranění, Jakub Ferenc zase vyfasoval trest na pět minut + do konce utkání, po kterém mu byl udělen ještě zápasový stop.

Zubři tak budou nejspíš sázet na ofenzivu, posílenou o talentovaného Petra Mrázka, pro kterého bude sobotní střetnutí, stejně jako pro brankáře Lukáše Klimeše, speciální. Oba totiž sezonu načali právě v dresu Třebíče.

Ta se zatím nachází na osmém místě tabulky a v nejoptimálnější formě rozhodně také není. Oba celky dělí v tabulce pouhé dva body, to dodává boji v Přerově jasnou nálepku důležitosti.

"Pro nás bude utkání s Třebíčí důležité v tom smyslu, abychom získali zpátky sebevědomí, které jsme měli v úvodu sezóny. Venku se nám podařil zápas na Slavii, ale ten další v Kadani naopak ne. Tabulka se hodně vyrovnala a my rozhodně chceme být v sobotu doma úspěšní za tři body," má jasno Kočara.