Dokázal dokonce nasbírat dva body v bilanci +/-, velký potenciál ukázal hlavně 14. ledna v Chomutově, kde odehrál dvanáct a půl minuty a pomohl k výhře 2:1 v prodloužení. „Strašně jsem si to užil. Byl to jeden z prvních zápasů, kdy jsem toho za muže odehrál víc. Sice jsem byl trochu nervózní, ale kluci mi pomohli a nervozita se vytratila,“ zavzpomínal Dřímal pro klubový web Zubrů.

Výborné služby jinak odvedl pro přerovskou juniorku, když odehrál 25 utkání, v nichž nasbíral 17 kanadských bodů. Sedmkrát si zahrál také druhou ligu v dresu Hodonína. Ještě předtím ale působil ve finské mládežnické soutěži. V barvách TUTO Hockey začínal už svou třetí sezonu, během ní však zamířil na Hanou.

„S trenéry jsme se dohodli, že by bylo nejlepší, kdybych začal sezonu ve Finsku. Dál jsme ale byli v kontaktu a nějak se domlouvali,“ objasnil Dřímal, kterého Zubři vyzkoušeli už v letní přípravě.

Zlínský odchovanec tak nyní chce v Přerově růst dál ve kvalitního zadáka. Našlápnuto má slušně. „Rozhodně se chci zlepšit. Uvidíme, jak se mi to bude dařit. Podle toho se budu rozhodovat, co dál. Mám ale v plánu zůstat v Přerově déle než jednu sezonu,“ řekl Tomáš Dřímal.

Zubři tak pokračují v trendu, který prvními zveřejněnými podpisy hráčů nastolili. V týmu chtějí udržet talentované mládí, které by měly doplnit některé základní stavební kameny úspěšného kádru.

„Tomáš je dalším z mladých hráčů, které jsme podepsali. Naskočil už loni a určitě nezklamal. Má potenciál se dále zlepšovat a říct si o větší roli v mužstvu,“ uvedl sportovní manažer Pavel Hanák.

KÁDR ZUBRŮ:

Odchody: Lukáš Klimeš (Kometa Brno), Michael Petrásek, Jakub Kubeš (Vítkovice), Martin Weinhold (Karlovy Vary), Jakub Navrátil (Olomouc), Matouš Kratochvil (Pardubice), Jan Berger

Mají smlouvu: Roman Pšurný, Jiří Krisl, Daniel Indrák, Tomáš Dřímal, Michal Postava, Matyáš Gréč