Momentálně sedmý tým extraligy oznámil návrat kmenového hráče ve středu večer. Má se jednat o záskok za zraněného beka Vladimíra Emingera.

„Sedmadvacetiletý zadák se kvůli zranění v horní části těla neobjeví v sestavě přibližně 3 - 4 týdny. Povolávací rozkaz tak dostal z prvoligového Přerova Martin Weinhold,“ píše se na webu Energie.

Trvalý návrat by pro Zubry mohl být komplikací. Weinhold utvořil spolehlivou obrannou dvojici s Mikulášem Zbořilem.

„Já myslím, že spolu hrajeme moc dobře. Je tam mezi námi výborná komunikace,“ řekl dokonce Martin Weinhold po posledním střetnutí s Litoměřicemi, kterým zasadil rozhodující úder a k dosavadním 13 asistencím přidal i druhou branku sezony.

Podle všeho však přerovští fanoušci strach ze ztráty důležitého beka před klíčovými boji mít nemusí.

„Jsme domluveni s Karlovými Vary, že by se mělo jednat pouze o dva zápasy. Teď si tam zahraje, nechceme nikomu bránit, když má možnost naskočit v extralize. Pak se ale vrátí k nám,“ řekl Deníku sportovní manažer Zubrů Pavel Hanák.

Přerov Weinholda získal před sezonou na hostování právě z Karlových Varů a dle všeho hodlá šikovného obránce Energii půjčit maximálně do 15. února. V případě extraligového startu po tomto termínu už by totiž Weinhold nemohl naskočit v Chance lize.