Bylo to emotivní loučení. Krisl měl v Přerově původně působit do konce sezony, v devíti utkáních ale nasbíral sedm bodů za tři góly a čtyři asistence a nabral takovou formu, že Frýdek-Místek si beka „pro jistotu“ stáhl z hostování zpět.

Po lednové demolici Kladna 6:2 se tak Krislovi pryč z Hané nechtělo, ani fanoušci jej nechtěli pustit.

„Samozřejmě, že mě to mrzí. Fanoušci byli skvělí. Určitě bych se nebránil nějakému jednání,“ říkal Krisl po posledním utkání v přerovském dresu.

A je to tady. Jiří Krisl by měl být v nadcházejícím ročníku Chance ligy pilířem zubří defenzivy.

„Vím, do čeho jdu, a stejně tak vím, co ode mě očekávají trenéři. Věřím, že navážu na ten loňský měsíc a obě strany budou znovu spokojené. Moc se těším jak na zápasy, tak hlavně na přerovské publikum,“ řekl tvrdý zadák pro oficiální web HC Zubr Přerov.

Sám přiznal, že lednový odchod zpět do Frýdku pro něj byl těžký. Navíc, když Rysi na rozdíl od Zubrů neproklouzli do play-off. Krisl tak Přerovu alespoň držel palce.

„Byl jsem s klukama pořád v kontaktu. Myslím si, že dostali zrovna toho nejtěžšího soupeře, kterého dostat mohli. Byla škoda, že sérii s Kladnem trochu více neprodloužili, ale na druhou stranu to nebyla ani žádná tragédie. Kluci bojovali srdcem, a to bylo důležité,“ má jasno Jiří Krisl.

Přerovská soupiska tak nyní čítá osm útočníků a tři obránce. Další jména klub zveřejní v nejbližších dnech.

Aktuální soupiska HC Zubr Přerov:

Brankář: Daniel Šimonů

Obránci: Mikuláš Zbořil, Robert Černý, Jiří Krisl

Útočníci: Roman Pšurný, Jakub Navrátil, Jiří Goiš, Darek Hejcman, Daniel Indrák, Jaroslav Moučka, Tomáš Doležal, Tomáš Sýkora

Věkový průměr: 27 let