„Jsem rád, že jsme to nakonec dneska vyválčili. Pro holky je to hodně důležité. Vážím si toho, že se nám podařilo otočit nepříznivý stav 4:8 při změně stran v tie-breaku,“ pochvaloval si přerovský trenér Radim Vlček.

Domácím hráčkám hodně pomohla i výborná atmosféra, v hale bylo natřískáno i díky tomu, že spousta fanoušků se po vítězném utkání hokejistů rozhodla přijít podpořit i Zubřice.

„Fanoušci super, opět byla plná hala, takže se nám doma hrálo super. Děkujeme za podporu,“ vzkázala nahrávačka Přerova Veronika Tinklová.

„Naštěstí za námi stáli naši skvělí fanoušci, kteří nám určitě pomohli k tomuto důležitému vítězství. Kdyby chodili na volejbal takto všude jako u nás v Přerově, tak by všechny kluby musely být spokojeny,“ komentovall Radim Vlček.

Zdroj: Deník/Ivan Němeček

Atmosféru utkání vyzdvihl u šternberský kouč Miroslav Jehlář. „Chtěl bych holky pochválit. Publikum tady v Přerově je opravdu úžasné a domácí i hostující hráčky při hře podporoval. Nebylo slyšet vlastního slova a holky to docela ustály,“ zmínil Jehlář.

Na první výhru sezony mohou Přerovanky navázat ve čtvrtek v Praze, kde vyzvou zatím šestý Olymp. Zubřice jsou se dvěma body sedmé.

Volejbal Přerov – TJ Sokol Šternberk 3:2 (24, -19, 18, -20, 13)

Rozhodčí: Kubinec, Činátl. Diváci: 450

Přerov: Vajdová, Kohoutová, Zatloukalová, Lazárková, McClellanové, Kovačičová, libero Kulová. Střídaly: Horská, Oujezdská, Hůsková, Tinklová. Trenér: Vlček.

Hosté: Cohenová, Přibylová, Deptuchová, Laskowská, Klodaová, Weidenthalerová, libero Vyjídáková. Střídala: Kurerovová. Trenér: Jehlář.