Toho využil druhý Hodonín, který po dvanáctém kole ztrácí na Zubry už pouze jediný bod. Na dojmy z nepovedeného utkání jsme se zeptali Radoslava Svobody, trenéra HC ZUBR Přerov.

ROZHOVOR

Jak byste zhodnotil nedělní utrápené vystoupení přerovských hokejistů v Blansku?

No, bylo hodně nepovedené. Dostali jsme od Blanska lekci z bojovnosti, z účelnosti a z jednoduchosti hokeje. Nevyšlo to ani brankáři Láníčkovi, který pustil čtyři celkem laciné góly a museli jsme ho střídat. Zranil se nám obránce Novák, takže jsme utkání dohrávali jen se čtyřmi beky.

Na družstvo padla deka, ale myslím, že jsme to už potřebovali, abychom se dostali zpátky na zem. Už jsme dlouho vedli a dlouho jsme vyhrávali.

Musím soupeři poblahopřát k vítězství a k parádnímu výkonu. My jsme odpadli ve všech činnostech, ať se to týká beků, útočníků, hry v obranném i útočném pásmu. Prostě to vůbec nešlo.

V posledních zápasech je poměrně znatelný rozdíl mezi výkony přerovského družstva a soupeřů v přesilových hrách…

Je to pravda, ale teď se momentálně nemůžeme zaměřit na přesilovku, protože máme zraněného Sprušila i Ditricha a rozpadla se nám tak druhá pětka. Zraněn je i Faltýnek, ale to není výmluva.

Jakmile budeme mít tým pohromadě, tak na tom budeme muset zase zapracovat. Bohužel když je družstvo poslepované, tak se to nedaří.

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNEK:

Oslabení hokejisté venku vysoce podlehli Blansku

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z PŘEROVSKA

Moje PřerovskoSportKulturaPodnikáníČerná kronika