Podle oficiálního webu Reginy Pats, kde Svozil prožil fantastickou sezonu ve WHL, čeká dvacetiletého beka debut už dnes v noci proti Pittsburghu. A dle informací Deníku za bývalým hráčem Komety Brno odcestovala i jeho rodina.

V Troubkách na Přerovsku fandily rodiny a jejich přátelé triu přerovských odchovanců Svozil, Ryšavý, Suchánek. Tátové na snímku v tomto pořadí tátové českých reprezentantů.
Sám jsem koukal, jak to Standovi jde, říká táta Svozil

„Organizace Regina Pats je za Stanislava a jeho rodinu nadšená. Rádi bychom mu popřáli hodně štěstí do posledních dvou utkání Columbusu v této sezoně,“ píše se na stránkách Reginapats.com.

Stanislav Svozil si o životní šanci řekl díky skvělým výkonům a statistikám v uplynulém ročníku juniorské WHL, kde patřil mezi tři nejlepší obránce soutěže v několika ukazatelích včetně produktivity.

Pouze dvěma obráncům Reginy se za posledních 25 let podařilo překonat milník 70 kanadských bodů, Svozil to zvládl v 56 duelech základní části. Velkou měrou se o to zasloužila spolupráce s kanadským supertalentem Connorem Bedardem.

V noci z pátku na sobotu by se Stanislav Svozil měl představit i v duelu proti Buffalu, který v přímém přenosu vysílá Nova Sport 1 a Voyo.

Hokejisté Martin Ryšavý, Stanislav Svozil a Tomáš Suchánek dovezli do Přerova stříbrné medaile z MS juniorů 2022. Během utkání Přerova s Jihlavou vhodili čestné buly a rozdávali podpisy.
VIDEO: Svozil zpátky v Kanadě? Pět asistencí ve dvou dnech a šílený Bedard