„Už dlouho chceme hrát, proto ten hokej děláme. Pauza bez zápasů byla dlouhá, tak se necháme překvapit, jak to dopadne,“ řekl přerovský kouč Vladimír Kočara.

Proti Frýdku jeho tým nastoupil na úvod letní přípravy. Na začátku srpna Zubři doma zvítězili 3:1, to však proti sobě stály úplně jiné týmy.

„Protože Třinec posílil své áčko, dobře víme, ze Frýdek bude mít nabitý kádr. Má ale pořád stejného trenéra i základ týmu. Víme, na co se máme připravit a doufám, že jsme dobře nachystaní,“ dodal Kočara.

V pátek hokejisté Přerova absolvovali povinné PCR testování na koronavirus. Jejich výsledky klub před utkáním zveřejnit nechtěl, je však možné, že někteří hráči mohli mít pozitivní výsledek. To samé ale pochopitelně platí i na druhé straně barikády.

„Nastoupíme v zajímavé sestavě. Určitě nebudeme kompletní,“ naznačil Vladimír Kočara.

Celý tým se ale dle jeho slov těší na restart soutěže, která má letos zvláštní pachuť.

„Je tam i určité napětí. I kvůli pátečnímu testování. Kluci jsou ale nachystaní. Nacvičovali jsme například přesilovky, je ale možné, že v sobotu na rozbruslení je budeme muset zkoušet s jinými hráči. Takže v tomto cítíme trošku nervozitu. Nejen hráči, ale i realizační tým,“ doplnil Vladimír Kočara.

V divoké tabulce Chance ligy jsou na tom oba týmy takřka stejně. Frýdek-Místek stihl před pauzou odehrát stejně jako Zubři sedm utkání. Nasbíral v nich devět bodů za tři výhry. Přerované mají o bod více, jednou totiž padli až po samostatných nájezdech.

Doveze Meo první body z kluziště soupeře?