„Doufám, že lidi přijdou. Možná to je poslední zápas, na který budou moct, když vidím, jak se tady vše uzavírá,“ je si vědom obránce Mikuláš Zbořil.

Karanténní opatření komplikují také tréninky Zubrů, kterým na úvod proti Kolínu chyběli kromě dlouhodobě zraněných také brankář Kacetl, obránce Hrabal a útočníci Jakub Svoboda, Jan Süss, Jan Štefka a Jan Fencl.

„Připravovali jsme se ale na Vsetín jako vždy. Je to sice složitější, ale doufám, že jsme se nachystali dobře. Čekám bruslivý zápas s dobrou atmosférou. Podle mě přijedou i nějací fanoušci ze Vsetína. Pro nás je to derby,“ těší se Mikuláš Zbořil.

V jaké sestavě Zubři nastoupí je za dané situace těžké předpovídat. Jisté je, že dorazí ambiciózní soupeř, který doma přemohl Šumperk i silné Kladno, venku však padl stejně jako Přerov doma s Kolínem. Tomu Valaši nedokázali vstřelit jedinou branku.

Proti Kladnu už ale před výbornou kulisou dokázali třikrát srovnat nepříznivý stav a rozhodnout v prodloužení o triumfu 4:3.

„Lidi viděli dobrý zápas. Kladno má velkou kvalitu hlavně v ofenzivě. Naši kluci zaslouží velkou pochvalu za bojovnost a nasazení. Poklona i před fanoušky, kteří přišli a netrpí nějakou historií, nebojí se na stadion přijít,“ hodnotil poslední duel vsetínský trenér Luboš Jenáček.

Může se i MEO Aréna opět těšit na parádní atmosféru? Věřme, že ano. Utkání je na programu od 18 hodin.