Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Oslabení Zubři v Porubě neuspěli, nedali ani gól

Poruba, Přerov – Druhá hokejová liga měla v úterý na programu třetí zápasy semifinálových sérií. Přerovští zavítali znovu na led Poruby, ale nevedlo se jim. Prohráli 3:0.

11.3.2014

Přerovští ZubřiFoto: DENÍK/Jan Pořízek

Trenér Vladimír Kočara měl problémy se sestavou.

„Musím zmínit, že kromě Martina Vojtka a Zdeňka Sedláka jsme neměli ani Jirku Osinu," uvedl kouč Zubrů.

Úvodní dvacetiminutovka přinesla z obou stran vyrovnaný hokej s gólovými příležitostmi na obou stranách.

„Měli jsme dobrou šanci ke skórování už během první třetiny, ale nastřelili jsme pouze tyč," prozradil Kočara.

Branky padaly až ve druhém dějství. K nelibosti hostů právě do jejich sítě. Nejprve po sedmadvaceti minutách vyzrál na Sklenáře Seidler a tentýž hráč dokázal skórovat také za pět minut později.

Zubři se tlačili do zakončení, ale jakoby jim nebylo souzeno.

„Potřebovali jsme kontaktní gól, ale ten bohužel nepřišel. Chyběla nám kvalita v zakončení, za stavu 2:0 jsme navíc ještě nastřelili tyč," mrzelo Kočaru.

V závěru se Zubři pokusili v power play oživit naději, ale soupeř nakonec v poslední minutě pečetil svůj triumf na 3:0.

„Vlivem oslabení se nám prakticky rozpadla přesilovková formace. Právě v těch klíčových momentech jsme neměli tu potřebnou kvalitu, a to si myslím, že byla jedna z příčin proč jsme si nakonec neodvezli potřebnou výhru," zhodnotil počínání lodivod Zubrů.

O srovnání série budou Zubři bojovat už ve čtvrtek, a to od 18 hodin na svém ledě.

HC RT TORAX Poruba – HC ZUBR Přerov 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 27. Seidler (Prokop, Zachar), 32. Seidler (Vaněk, Vrána), 60. Pechanec (Šindelář, Hruzík).

Rozhodčí: Kika, Šutara – Ganger, Mikler. Vyloučení: 12:11, navíc Janota (Přerov) 10 minut osobní trest + do konce utkání. Využití: 1:0. Diváků: 420.

HC RT TORAX Poruba: Tihlář – Prokop, Hruzík, Wolf, Peslar, Javín, Šindelář, Slavík, Graca – Sedlář. Krayzel, Kilnar, Pechanec, Seidler, Vrána, Vaněk, Chaloupka, Pavlačka, Zachar, Buček. Trenér: Tomáš Sršeň.

HC ZUBR Přerov: Sklenář – Pala, Kudělka, Janota, Vlček, Běhal, Haloda, Š. Kratochvíl, Zbořil – Goiš, Šťastný, Kovařík – Ditrich, Brančík, Sakrajda – Blinka, Kolář, Málek – M. Kratochvíl, Školoud, Kundrátek. Trenér: Vladimír Kočara.

Autor: Jaroslav Pazdera

11.3.2014 VSTUP DO DISKUSE
Na hranickém Masarykově náměstí bylo představeno šest nových elektrobusů
21

V Hranicích se představily nové elektrobusy. Podívejte se

Mosty nad železniční tratí v Dluhonské ulici v Přerově, které čeká výměna, se uzavřou už 6. listopadu.
9

Dluhonské mosty čeká výměna, uzavřou je už za tři týdny

Babí léto si o víkendu neužijeme, neděle proprší

Zatímco v pátek se teploty ještě vyšplhají ke dvacítce, o víkendu klesnou až k 10 stupňům.

U Polkovic se převrátil náklaďák, řidiče odvezla záchranka

Ve čtvrtek krátce po čtvrt na dvě vyjížděli hasiči k dopravní nehodě, která se stala na silnici číslo 435 u obce Polkovice na Přerovsku. –

Tomáš Sýkora: V hlavách máme vykřičník, trápíme se v koncovce

Aby vám na šest bodů ze dvou zápasů stačily čtyři góly, to se jen tak nevidí. I proto si hokejisté Přerova po středeční těsné výhře nad Kadaní 2:1 hlavně oddychli.

Václavka: pro někoho lahůdka, pro jiného nebezpečí

K podzimu a babímu létu patří houbaření. Konec září a měsíc říjen každoročně lákají milovníky hub do lesa hlavně Václavky, protože každý houbař ví, že Václavky naložené ve sladkokyselém nálevu, jsou opravdovou delikatesou, kterou žádný jiný druh nenahradí. Tento hřib ale může být také velmi nebezpečný.