„Bohužel kvůli zranění stihl odehrát jen deset zápasů. Navíc nebyl úplně fit a musel nakonec na operaci. Současná rekonvalescence probíhá dobře. Věříme, že v plném zdraví se nám jeho zkušenosti budou hodit a ve zbytku sezony bude tou správnou oporou,“ uvedl sportovní manažer HC Zubr Přerov Pavel Hanák pro klubový web.

Zatím se Okál nachází na marodce, prodloužení spolupráce se Zubry však naznačuje, že by se brzy mohl vrátit do hry. Při současné špatné produktivitě Svobodovy a Dočkalovy družiny by se přítomnost útočníka s 459 extraligovými starty a 163 kanadskými body mohla hodit.

„Zdeňkova priorita byla dohrát sezonu v Přerově. Akceptoval všechny naše podmínky, za což jsme rádi, takže jsme se bez problémů domluvili,“ prozradil Pavel Hanák.

Mistr extraligy se Zlínem z roku 2014 se zranil v přípravném utkání se Šumperkem, poté naskočil do deseti utkání v Chance lize, avšak limitován problémem s ramenem zapsal vítězný nájezd z utkání se Slavií (3:2sn) a jedinou asistenci z duelu s béčkem Pardubic (4:3p).

Naposledy se na ledě objevil 20. října při prohře Zubrů s Litoměřicemi (2:3sn).